Reklama

Reklama

​Zdjęcie Marka Hamilla zrobiło furorę w sieci

Mark Hamill, czyli aktor, któremu światową sławę przyniosła rola Luke'a Skywalkera, udostępnił zdjęcie z okresu, gdy był przewodniczącym samorządu studenckiego.

Mark Hamill wciąż cieszy się dużą popularnością

A że przewodniczący to po angielsku "president", fani zaczęli od razu wychwalać najbardziej "ulizanego" prezydenta USA. On sam na Instagramie i Twitterze zacytował osobę, która opublikowała zdjęcie: "Bycie kujonem z samorządu uczniowskiego z głupkowatym uczesaniem jest najmocniejszą rzeczą w historii".

Zdjęcie pierwotnie opublikowała fanka Hamilla, która w mediach społecznościowych przedstawia się jako Bea i informuje, że urodziła się tego samego dnia, co Carrie Fisher (Leia Organa z "Gwiezdnych wojen"). Gdy odkryła, że Hamill rozsławił jej profil, dodała kilka dodatkowych fotek i filmików. Jak napisała: "dla każdego, kto chce się pośmiać".

Reklama

Internauci potraktowali rzecz poważniej. Jeden z ich zauważył, że w latach 70., gdy Hamill skorzystał z usługi fotografa, takie uczesanie nazywało się w USA "na Glena Campbella" (popularnego wówczas za oceanem amerykańskiego gitarzysty i piosenkarza country). Niektórzy dzielą się uwagami, że młody Hamill wygląda, jak ich ojcowie na zdjęciach z tego samego okresu. Albo - jak nadzieja na nieśmiertelną sławę dla wszystkich nerdów, wykpiwanych za swój wygląd.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Mark Hamill

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama