Reklama

Zbigniew Zamachowski ma koronawirusa. "Stan jest bardzo poważny"

Zbigniew Zamachowski jest poważnie chory - informuje "Super Express". Z powodu choroby aktor i jego żona Monika musieli zostać rozdzieleni. Co dzieje się ze zdrowiem 60-letniego gwiazdora kina?

Zbigniew Zamachowski

Niepokojące wieści na temat stanu zdrowia Zbigniewa Zamachowskiego napływają do mediów. Jak ustalił "Super Express", 60-letni aktor walczy z chorobą. Ponadto tabloid twierdzi, że "jego stan jest bardzo poważny".

Reklama

Zamachowski miał zakazić się koronawirusem, który wywołał u niego poważne objawy. Aktor ma 39-stopniową gorączkę. Nie wymaga na szczęście hospitalizacji. Odtwórca roli Jaskra z "Wiedźmina" i głos filmowego Shreka chorobę przechodzi w samotności - w swojej kawalerce, która na co dzień służyła mu jako biuro.

Monika Zamachowska, żona 60-letniego aktora, mieszka obecnie sama w ich wspólnym mieszkaniu na Żoliborzu. Małżonkowie musieli zostać rozdzieleni. Zamachowska także poddała się testowi na koronawirusa, ale wynik okazał się ujemny. Jak pisze "SE", Zamachowska robi jednak wszystko, by pomóc mężowi przetrwać chorobę. Dziennikarka codziennie dowozi ukochanemu czyste ubrania i obiady. Jest zmuszona zostawiać je pod drzwiami.

"Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie. Trzymam za niego kciuki. Wszyscy życzmy mu zdrowia" - mówi Zamachowska.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Zamachowski Zbigniew | Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje