Reklama

Reklama

"Zakręcony piątek": Lindsay Lohan jest zainteresowana występem w kontynuacji

Lindsay Lohan potwierdziła, że ​​Jamie Lee Curtis - która grała jej matkę w komedii "Zakręcony piątek" z 2003 roku o zamianie ciał - kontaktowała się z nią w celu omówienia możliwości kontynuacji filmu.

"Byłam wtedy na planie filmowym. Gdy Jamie Lee Curtis pisze do ciebie, po prostu jesteś podekscytowany i natychmiast się rozpraszasz" - zdradziła Lindsay Lohan gospodarzowi "Tonight Show", Jimmy'emu Fallonowi. 

Aktorka pracowała wtedy na planie swojego najnowsze filmu "Niezapomniane Święta". 

"Musiałam więc zejść na ziemię i powiedzieć: 'OK, jestem na planie, muszę się skupić'. A potem powiedziała 'Zakręcony piątek 2' i byłam jeszcze bardziej podekscytowana" - dodała. 

Reklama

Następnie potwierdziła, że zarówno ona, jak i Jamie, byłyby zainteresowane występem w kontynuacji.

"Zakręcony piątek": O czym opowiada film?

Doktor Tess Coleman nie od dziś ma kłopoty z porozumieniem się ze swoją nastoletnią córką, Anną. Lekceważy jej marzenia o muzycznej karierze, nie darzy też sympatią jej chłopaka, Jake’a. Za to dziewczyna nie akceptuje narzeczonego matki, którego uważa za nudziarza i sztywniaka. Pewnego dnia, za sprawą magicznego działania chińskich ciasteczek z wróżbą, matka i córka zamieniają się ciałami - matka nieoczekiwanie przybiera postać nastolatki, a córka uwięziona zostaje w skórze czterdziestokilkuletniej kobiety. 

"Zakręcony piątek" był nową, uwspółcześnioną wersją komedii Disney'a z 1977 roku z udziałem Barbary Harris i Jodie Foster, w reżyserii Gary’ego Nelsona. W 1995 roku powstał pierwszy remake - film telewizyjny w reżyserii Melanie Mayron z Shelley Long i Gaby Hoffman w rolach głównych. Ostatnia wersja okazała się komercyjnym i, co bardziej zaskakujące, artystycznym sukcesem.

Lindsay Lohan: Powrót do Hollywood?

Lindsay Lohan była naczelną imprezowiczką i skandalistką Hollywood. Za swoje wybryki wielokrotnie stawała przed sądem, m.in. za jazdę pod wpływem alkoholu i narkotyków, za wsiadanie za kierownicę bez prawa jazdy, a także za napaść na policjantkę. Jej kariera aktorska stanęła przed laty w martwym punkcie z powodu problemów osobistych.

Jednak niedawno Lindsay Lohan ustatkowała się i zaczęła prowadzić zdrowy tryb życia. Wzbudzająca kontrowersje aktorka od kilku lat mieszka w Dubaju. Nie bez powodu właśnie tam - w Zjednoczonych Emiratach Arabskich działalność paparazzi jest nielegalna. Dzięki temu aktorka może cieszyć się prywatnością. Tam też znalazła miłość. 

Po latach nieobecności na ekranie, Lindsay Lohan powróciła w głównej roli w netfliksowym filmie "Niezapomniane Święta".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Lindsay Lohan | Jamie Lee Curtis | Zakręcony piątek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy