Reklama

"Zagubieni" po polsku

Dwaj młodzi mężczyźni budzą się w środku lasu w zdezelowanym samochodzie. Nie wiedzą, skąd się tam wzięli, nie pamiętają, co się z nimi wcześniej działo. Tajemnicza siła sprawia, że każdy z nich może spełnić w ciągu dnia jedno życzenie - tak wygląda zarys fabuły filmu "Manna" - dowcipnej wariacji na temat filmów Kevina Smitha, "Cube" i serialu "Zagubieni".

25 września ruszają zdjęcia do remake'u wielokrotnie nagradzanego przeboju festiwali niezależnych "Manna". Reżyserem i scenarzystą remake'u jest twórca oryginału Hubert Gotkowski.

Reklama

Pomysłodawcą produkcji jest szef Paisa Films - Maciej Ślesicki, który po obejrzeniu offowej "Manny" na warszawskim Festiwalu Młodego Kina SKOFFKA, pod wrażeniem pomysłowości i samorodnego talentu Gotkowskiego, zaproponował mu opiekę artystyczną i sfinansowanie pełnometrażowego debiutu reżyserskiego.

W nowej "Mannie" swoją kreację powtórzy Marcin Kabaj, laureat OFFskara dla najlepszego aktora. Partnerować mu będą młodzi absolwenci Warszawskiej Szkoły Filmowej Macieja Ślesickiego i Bogusława Lindy - Filip Rojek i Natalia Szyguła, którzy wcześniej zagrali epizody w "Rezerwacie" - pierwszej produkcji studia Paisa Films, zrealizowanej w ramach akcji "Czas na młodych".

Premiera "Manny" przewidziana jest na pierwszy kwartał 2008 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: że każdy | Lost: Zagubieni

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje