Reklama

Zac Efron złamał szczękę

Zac Efron, amerykański aktor młodego pokolenia, bożyszcze nastolatek, miał wypadek. 26-latek tak niefortunnie poślizgnął się przed swoją willą w Los Angeles, że złamał szczękę. Efekt? Gwiazdor nie może mówić, a pokarmy przyjmuje w postaci płynnej.

Po wypadku pod znakiem zapytania stanęły działania promocyjne filmu "The Awkward Moment", w które artysta był mocno zaangażowany. Premiera produkcji miała mieć miejsce w styczniu w Wielkiej Brytanii, USA i Australii.

Reklama

W komedii romantycznej reżyserowanej przez Toma Gormicana Efron gra jedną z głównych ról. To opowieść o trzech kumplach, którzy postanawiają zostać singlami w momencie, gdy jednego z nich rzuca dziewczyna. Krytycy spekulują, że obraz jest męską odpowiedzią na "Dziennik Bridget Jones".

"Na razie żadne terminy nie będą skreślone, ale nie wydaje się możliwe, by Zac mógł wziąć udział w jakiejkolwiek promocji" - powiedział jego agent portalowi E!News.

Zdementowano także pogłoski, mówiące o tym, że aktor w chwili wypadku był pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Efron kilka razy poddawał się już leczeniu z uzależnienia, a bardzo mu w tym pomogła Lily Collins, z którą spotyka się od niedawna. Znajomi gwiazdora twierdzą, że ma na niego bardzo dobry wpływ i bardzo się przy niej zmienił.

"Lily jest idealną dziewczyną dla Zaca. Jest młoda, ładna i bardzo inteligentna. Co jednak najważniejsze - nie pije alkoholu i nie bierze narkotyków. Zac dzięki temu wie, że sam musi pozostać czysty, jeśli chce uratować swoje życie i karierę. A z Lilly u boku przychodzi mu to znacznie łatwiej" - powiedział znajomy aktora.

Efron karierę rozpoczął w 2002 roku, ale sławę zdobył dzięki roli Troya Boltona w filmie "High School Musical". W czerwcu 2006 w wywiadzie dla Newsweeka Adam Shankman, reżyser "Lakieru do włosów" nazwał Efrona "prawdopodobnie największą nastoletnią gwiazdą w Ameryce".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje