Reklama

Zabójcza Anna Mucha

"Jeśli chodzi o ideał mężczyzny z krainy fantazji, to obawiam się, że takiego nie ma. Ja mocno stąpam po ziemi i wybieram z tego, co jest, a nie z tego... co mogłabym sobie wymyślić." - żartuje Anna Mucha, gwiazda komedii "Roman Barbarzyńca 3D" (premiera 20 lipca).

Nie zmienia to jednak faktu, że aktorkę bardzo ucieszyła możliwość zagrania dziewczyny Macieja Stuhra. "Nawet jeśli to tylko kreskówka."

Reklama

Ksenia - bohaterka Anny Muchy na pierwszy rzut oka wydaje się stereotypową heroiną z kart powieści fantasy. Zabójcza w mieczu i urodzie wojowniczka, konsekwentnie reguluje demograficzny przyrost męskiej populacji krainy Wszechściemia. Jednak w groźnej maszynie do zabijania kołacze romantyczne serce. Przyłącza się do Drużyny Śmieszenia, ale ma własną misję do wykonania. Zgodnie z odwieczną tradycją plemienia, poszukuje adoratora, który zdoła ją pokonać w walce i tym samym stać się godnym tytułu jej pana i władcy. Problem w tym, że uroda Kseni przyciąga rzesze kandydatów, zaś dzięki ciągłemu napływowi sparingpartnerów, sztuki walki opanowała do perfekcji. No i w efekcie wszyscy absztyfikanci padają z jej zręcznych rąk jak muchy.

Wyprawa z Maciejem Stuhrem i Czesławem Mozilem pomoże jej odkryć nieśmiertelną prawdę, że potęga kryje się w tym, co najmniejsze i że... nie klata zdobi człowieka.

Przeczytaj recenzję filmu "Roman Barbarzyńca" na stronach INTERIA.PL!

Autorem polskiej wersji językowej "Romana Barbarzyńcy" jest prawdziwy strongman w dziedzinie dubbingu - Jakub Wecsile, odpowiedzialny za werbalną siłę "Iniemamocnych", gromki śmiech widzów "Pioruna" oraz komiczne ekscesy "Disco robaczków" i "Gnomea i Julii". Film zagości w naszych kinach 20 lipca 2012.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Roman Barbarzyńca | Anna Mucha | Roman Barbarzyńca | Nie | dubbing

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama