Reklama

Reklama

Xena uwodzi Scully w Archiwum X?

Coraz to nowe informacje napływają z planu nowych odcinków "Z Archiwum X". Okazuje się, że w filmie pojawi się australijska aktorka Lucy Lawless, znana jako Xena z serialu o wojowniczej księżniczce. Niedawno ujawniono także, że producenci chcą wprowadzić do serialu nową agentkę FBI, która miałaby próbować... uwieść słynną Danę Scully, graną przez Gillian Anderson. Na razie tajemnicą jest, jaką rolę odegra Xena.

Lucy Lawless pojawi się w dwóch pierwszych odcinakach nowej serii "Z Archiwum X", której emisja rozpocznie się w USA 4 listopada. Istnieje szansa, że Lucy Lawless na dłużej zagości w popularnym serialu, choć sama aktorka nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji.

"Jesteśmy zachwyceni możliwością współpracy z Lucy. Od dawna podziwiamy jej osiągnięcia. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy" - powiedział entuzjastycznie Frank Spotnitz, producent wykonawczy serialu.

W serialu "Z Archiwum X" pojawi się także nowa agentka FBI Monica Reyes, w którą wcieli się aktorka Annabeth Gish. Według dosyć odważnego pomysłu producentów, ma ona wplątać się z Daną Scully w intymny związek. Jedna ze scen filmu będzie sugerować, że Scully może zmienić swą orientację seksualną.

Reklama

"Wiele o tym rozmawialiśmy. Zdajemy sobie sprawę z ryzyka, ale w Archiwum X wszystko jest możliwe. Życie jest skomplikowane" - powiedział enigmatycznie John Shiban, jeden z producentów serialu.

Jaką rolę w tym dziwnym związku odegra słynna Xena, jak dotąd nie ujawniono. Z kolei jak na takie zmiany zareagują rzesze fanów "Z Archiwum X", przekonamy się jesienią.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: FBI | aktorka | Z Archiwum X | Lucy Lawless | archiwum | archiwum x

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy