Reklama

Reklama

X-Meni wrócą na ekrany kin w 2018 roku?

Na pół roku przed premierą kolejnego filmu z serii o mutantach Marvela, zatytułowanego "X-Men: Apocalypse", Journal de Montreal podaje, że zdjęcia do kolejnej części cyklu rozpoczną się już w 2017 roku. Film miałby wejść do kin rok później.

James McAvoy, Bryan Singer, Jennifer Lawrence, Hugh Jackaman i Michael Fassbender podczas panelu "X-Men: Apocalypse" na Comic-Conie 2015

Ekipa filmowa wróciła niedawno do Montrealu, by zrealizować dokrętki do "X-Men: Apocalypse". Tamtejsza gazeta podaje nie tylko, kiedy rozpoczną się zdjęcia do kolejnej części, ale też kto miałby zasiąść za kamerą filmu. Według Journal de Montreal, byłby to odpowiedzialny za wcześniejsze części Bryan Singer.

Wydaje się to jednak mało prawdopodobne. Singer wielokrotnie zaznaczał, że po zdjęciach do "X-Men: Apocalypse" chciałby zrealizować adaptację "20.000 mil podmorskiej żeglugi" Juliusza Verne'a. Jeśli miałby kontynuować swą pracę przy serii o mutantach, to raczej w roli producenta.

W "X-Men: Apocalypse" wystąpią między innymi James McAvoy, Michael FassbenderJennifer Lawrence. Nieoficjalnie mówi się także o powrocie Hugh Jackaman, który jest twarzą serii. Polska premiera filmu 27 maja 2016 roku.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: X-Men: Apocalypse | Bryan Singer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy