Reklama

Wzruszające pożegnanie zmarłego aktora. "Płakałem przez godziny"

23 lutego 2024 roku zmarł Chris Gauthier. Kanadyjski aktor miał 48 lat. Informację o jego śmierci, której przyczyną była niesprecyzowana, krótka choroba, potwierdziła reprezentująca go agencja.

Gauthier przyszedł na świat 27 stycznia 1976 roku. Na dużym i małym ekranie występował przez niemal ćwierć wieku. Na początku swojej kariery grał małe role w filmach, między innymi "Bezsenności" Christophera Nolana, komedii "40 dni i 40 nocy" oraz horrorze "Freddy kontra Jason"

Reklama

Największe sukcesy odnosił jednak w telewizji. Przez sześć lat grał w serialu "Eureka" (2006-2012). Występował gościnnie między innymi w "Tajemnicach Smallville" jako Toyman, przeciwnik Supermana, oraz w "Dawno, dawno temu", w którym wcielił się w Williama Smee, pomocnika Kapitana Haka. 

Chris Gauthier nie żyje. Wspomnienia o aktorze

W wiadomości zamieszczonej na Facebooku Chad Colvin, przedstawiciel agencji reprezentującej aktora, potwierdził informację o jego śmierci. "Kiedy jego żona poinformowała mnie o tym wczoraj, przez godziny płakałem z niedowierzania. [...] Chris był definicją aktora charakterystycznego. Mogłeś nie kojarzyć jego nazwiska, ale znałeś tę twarz, ten głos i wiedziałeś, że jeśli pojawił się na ekranie, czeka cię niezła jazda. [...] zawsze dawał z siebie wszystko, gdy tylko kamera została włączona" - napisał.

Gauthiera wspomniał także Colin O’Donoghue, który w "Dawno, dawno temu" wcielił się w Kapitana Haka. "Spoczywaj w pokoju, Chris! Mam złamane serce. Moja miłość i myśli są z Erin i waszymi chłopcami. Będzie mi ciebie brakowało, bracie. To ty byłeś prawdziwym kapitanem" - napisał aktor na swoim koncie na Instagramie. 

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy