Reklama

Wyuzdana Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska wcieliła się w jedną z wielbicielek tytułowego bohatera w filmie "Och, Karol 2". Aktorka opowiada o swojej odważnej roli.

"Gram Irenkę. W mojej bohaterce jest trochę z wyuzdanej kobiety. Widać to w scenie, w której dochodzi do zbiorowego striptizu, do którego namówiły ją koleżanki. Ale Irenka jest też kobietą walczącą o miłość. W pewnym momencie uświadamia sobie, że ta walka nie ma sensu i jedyną rzeczą, którą można zrobić, jest ustalenie precyzyjnego grafiku z resztą dziewczyn i podzielenie się Karolem" - opowiada o swojej roli Katarzyna Zielińska.

Reklama

"Och, Karol 2" to film oparty na komediowym hicie z lat 80. Jak mówią twórcy, historia oparta jest na faktach.

"Tym dziewczynom udało się podzielić Karolem, ale ja do czegoś takiego nie namawiam, choć... takie historie się zdarzają. Są tacy mężczyźni, jak Karol i są też takie kobiety. Sama jedną taką poznałam" - wyznaje aktorka.

Zielińska zachwala swój najnowszy obraz i poleca go widzom.

"Widziałam już film i bardzo mi się podobał. Moi bliscy także są zachwyceni. Na krakowskiej premierze oglądałam film z dziewczynami, które też grały w filmie i bardzo dobrze się bawiłyśmy. Mam nadzieję, że widzom też się spodoba" - mówi Zielińska.

Bohaterki tej nietuzinkowej komedii, bardzo dobrze bawią się podczas zemsty na Karolu. Ale czy sześciokąt, to dobry pomysł?

"Te dziewczyny były bardzo szczęśliwe, kiedy myślały, że Karol jest tylko dla nich. Jak dowiedziały się o istnieniu kilku kochanek swojego mężczyzny, to mimo cierpienia, postanowiły się zjednoczyć i pokazać kobiecą siłę. To jest bardzo ważne" - dodała aktorka.

Oprócz Katarzyny Zielińskiej w filmie "Och, Karol 2" zobaczymy m.in.: Martę Żmudę - Trzebiatowską, Katarzynę Glinkę, Małgorzatę Sochę, Małgorzatę Foremniak i Annę Muchę oraz Piotra Adamczyka w roli Karola.

Chcesz pójść do kina na film "Och, Karol 2" lub inną interesującą cię produkcję, a nie wiesz gdzie i o której możesz ją obejrzeć? Sprawdź repertuar kin w swoim mieście!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje