Reklama

Wspiera Izrael. Jolie dołączy?

Znany aktor, a prywatnie ojciec Angeliny Jolie, Jon Voight, przyleciał na półwysep Synaj. Wyraził nadzieję, że dołączy do niego córka, z którą nie jest już pokłócony.

Artysta podróżował z Mikiem Huckabee, przyszłym kandydatem na prezydenta USA.

Reklama

Voight i Jolie przez wiele lat nie utrzymywali ze sobą kontaktu. Teraz, kiedy ojciec i córka pogodzili się, aktor ma nadzieję, że jego dziecko wraz z nim będzie wspierało państwo żydowskie. Jak sam poinformował z rozmowie z Associated Press, Jolie wie o jego zaangażowaniu i oddaniu sprawie izraelskiej.

Aktor nie potrafił jednak powiedzieć, jaki jest jej stosunek do tego państwa i całego konfliktu izraelsko-palestyńskiego.

Jolie jest Ambasadorką Dobrej Woli przy ONZ. Voight przyznał, że byłby szczęśliwy, gdyby córka dołączyła do niego w podróży po Izraelu i wraz z nim wspierała społeczność żydowską.

Powodem kłótni Voighta i Jolie były publiczne wypowiedzi aktora z 2002 roku, sugerujące, że jego córka po rozstaniu z mężem Billym Bobem Thorntonem ma "problemy psychiczne".

Jon Voight znany jest z takich filmów, jak: "Nocny kowboj", "Wybawienie" oraz "Powrót do domu", za który otrzymał Oskara w 1978 roku.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: John Voight | Nie | Półwysep Synaj | Jon Voight | Izrael | Jolie Angelina

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje