Reklama

Właścicielka najpiękniejszych... stóp

Włosy, figura, usta - to podobno o tym najczęściej rozmawiają mężczyźni. Jak się jednak okazuje, równie ważne są... stopy. W tej kategorii zdecydowaną liderką stała się amerykańska aktorka i piosenkarka Selena Gomez.

Ta część ciała stała się do tego stopnia popularna, że na wikipedii powstała oddzielna podstrona: "wikifeet", na której użytkownicy mogą umieszczać zdjęcia stóp celebrytów. Każdą fotografię można ocenić w skali od 1 do 5.

Reklama

Najgorzej oceniane są stopy aktorki Halle Berry, która w jednej ma sześć palców. Najwyższą notą może pochwalić się obok Gomez niemiecka tenisistka polskiego pochodzenia Sabine Lisicki.

"Tak naprawdę żadna celebrytka nie ma pięknych stóp. To bierze się stąd, że przez większość czasu chodzą w butach na wysokich obcasach. Robią w nich zakupy, wybierają się na spacery czy do restauracji" - ocenił nowojorski projektant butów Stuart Weitzman, który popularny stał się dzięki Kim Basinger.

To ona jako pierwsza wybrała właśnie jego buty na galę rozdania Oscarów. W ciągu jednego dnia stał się sławny.

To, że stopy potrafią być inspiracją, wielokrotnie podkreślał kultowy reżyser Quentin Tarantino. Zresztą w jego filmach często są one pokazywane (zwłaszcza te Umy Thurman).

W rankingu najładniejszych i najbardziej zadbanych stóp brylują także amerykańska moderatorka Kim Kardashian czy aktorka Angelina Jolie. Wysoko w rankingu znalazły się także Heather Graham, Hilary Swank, Pamela Anderson, Jodie Foster i Mariah Carey.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: najpiękniejsi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje