Reklama

Reklama

Wiosną czeka nas wysyp narodzin dzieci polskich gwiazd

Tej wiosny polski show-biznes czeka prawdziwy baby boom. Swoje dzieci na świecie powita m.in. Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Kiedy możemy się spodziewać narodzin gwiazdorskich dzieci?

Ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska pdczas gali wręczenia Orłów

Wczesną wiosną przyjdzie na świat dziecko Justyny Nagłowskiej i Borysa Szyca. Będzie to druga pociecha aktora, który ze związku z Anną Bareją ma już 15-letnią córkę, Sonię. Para poinformowała o powiększeniu rodziny już w listopadzie 2019 roku, a reżyserka Justyna Nagłowska zdradziła również płeć maleństwa: "Powiało dziś wiosną. A na wiosnę ma się urodzić nasz synek. Oznacza to, że już bliżej niż dalej. Choć jeszcze chwilę musimy poczekać", napisała na Instagramie.

Marta Żmuda-Trzebiatowska bardzo ceni swoją prywatność i rzadko dzieli się informacjami dotyczącymi życia osobistego. Tak było w przypadku pierwszej ciąży w 2017 roku, kiedy aktorka wycofała się z życia publicznego i myślała nawet o rezygnacji z zawodu. Doniesienia o kolejnej ciąży są równie enigmatyczne. Plotki na ten temat pojawiły się pod koniec 2019 roku i minęło trochę czasu, zanim Żmuda-Trzebiatowska w końcu postanowiła się do nich odnieść.

Reklama

"Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. Nie dlatego, że chcę robić z tego 'wielką tajemnicę', ale dlatego że chcę zachować jakiś kawałek życia tylko dla siebie, żeby dać poczucie intymności i zapewnić anonimowość tym, którzy mają do tego prawo. Cieszę się i dziękuję, że to rozumiecie i szanujecie. Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła - życząc spokojnych, pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia" - napisała na Instagramie tuż przed świętami.

Aktorka była już wówczas prawdopodobnie w czwartym miesiącu ciąży, co zdradził na wizji dziennikarz "Dzień Dobry TVN" Mateusz Hładki. Jeśli się nie mylił, drugie dziecko aktorki i jej męża Kamila Kuli pojawi się na świecie w kwietniu. Ten termin sugeruje również wielkość ciążowego brzuszka aktorki, która olśniła swoim wyglądem na gali rozdania Orłów.

Katarzyna Glinka również długo nie chciała komentować doniesień o swojej drugiej ciąży. W końcu potwierdziła je na Instagramie: "Kochani, chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie, który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia... nie chciałam się ukrywać, z resztą choćbym chciała, już się nie da. Po prostu chciałam powiedzieć Wam, kiedy jest już bezpiecznie" - napisała 3 stycznia, choć plotki na ten temat krążyły już od listopada 2019 roku. Będzie to drugie dziecko aktorki. Glinka ma już siedmioletniego syna Filipa. Nie znamy terminu porodu ani płci drugiego dziecka aktorki, jednak powinno pojawić się na świecie późną wiosną.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od dawna starali się o potomka za pomocą metody in vitro. Dwa tygodnie przed końcem 2019 roku dowiedzieli się, że starania wreszcie przyniosły skutek. O tym, że para spodziewa się swojego pierwszego wspólnego dziecka, poinformował... Artur Gadowski. Wokalista zespołu IRA ogłosił to na jednym z koncertów. Majdan potwierdził radosną nowinę jeszcze tego samego dnia.

"W końcu mogę to powiedzieć, nasza rodzina w przyszłym roku powiększy się (być może o kolejnego piłkarza) jestem niezwykle szczęśliwy i tym szczęściem chciałem się z Wami podzielić. Dziękuje Ci Małgosiu, bo dajesz mi tyle szczęścia, bo będę tatą, bo serca masz dwa, bo Cię kocham... Dziękuję moim przyjaciołom z IRA, to był niezwykle wzruszający moment, który zapamiętam na zawsze" - napisał były piłkarz w swoich mediach społecznościowych.


PAP/INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje