Reklama

Reklama

Winona Ryder wypije "Sok z żuka"

Amerykańska aktorka Winona Ryder rozpoczęła rozmowy z producentami w sprawie swego udziału w kontynuacji filmu "Sok z żuka", który uczynił ją gwiazdą. Dalsze losy bohaterów kultowego dziś już obrazu wyreżyseruje twórca oryginału, Tim Burton.

Winona Ryder, zapytana przez MTV, czy planuje powtórnie wcielić się w postać Lydii Deetz odpowiedziała, że nic nie jest jeszcze przesądzone. Potwierdziła jednocześnie, że bierze udział w rozmowach z producentami i reżyserem, Timem Burtonem. Sam Burton z kolei stwierdził, że zmierzy się ponownie z groteskowymi postaciami z zaświatów, jeśli scenariusz przypadnie mu do gustu.

"Co prawda na ogół nie potrafię rozpoznać dobrego scenariusza nawet, jeśli ktoś mnie nim uderzy w twarz, ale wiem, co mi się podoba, więc może się uda" - powiedział reżyser.

Reklama

Czarna komedia pt. "Sok z żuka" weszła na ekrany kin w 1988 r. i z miejsca stała się przebojem. Widzowie entuzjastycznie przyjęli barwną opowieść o świeżo upieczonej parze duchów ( w tych rolach Geena Davis i Alec Baldwin ), którzy z pomocą granego przez Michaela Keatona wątpliwej reputacji bio-egzorcysty z zaświatów, próbują pozbyć się nowych właścicieli swego domu. Scena opętania podczas kolacji przy piosence "Day-O" Harry'ego Belafonte przeszła do historii komedii. Winona Ryder, wcielająca się w postać nastoletniej córki ekscentrycznej rzeźbiarki osiadłej w domu głównych bohaterów, w ciągu jednej nocy stała się gwiazdą. Na fali popularności filmu powstał także serial animowany, wyświetlany w latach 1989-91.

Winona Ryder, której prawdziwe nazwisko brzmi Winona Laura Horowitz, uznawana jest za jedną z najbardziej utalentowanych aktorek w Hollywood. Grała w takich produkcjach, jak "Heathers", "Syreny", "Noc na ziemi" czy "Dracula". Za role w "Wieku niewinności" i "Małych kobietkach" otrzymała nominacje do Oscara. W roku 2000 aktorka otrzymała własną gwiazdę w hollywoodzkiej Alei Sław.


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Sok z żuka | Winona Ryder | Żuk | Tim Burton

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy