Reklama

Will Smith i Martin Lawrence wystąpią w "Bad Boys 3"

O realizacji trzeciej części popularnej komedii sensacyjnej, z Willem Smithem i Martinem Lawrencem w rolach głównych, mówi się od dłuższego czasu. Ostatnio pojawiły się plotki, że w filmie "Bad Boys 3" mieliby wystąpić inni aktorzy. W wywiadzie dla BBC Radio 1 Smith potwierdził jednak, że trzecia część na pewno powstanie, a w rolach głównych ponownie wystąpi on i Lawrence.

Martin Lawrence i Will Smith podczas premiery "Bad Boys 2" w 2003 roku

Seria "Bad Boys" opowiada o dwójce funkcjonariuszy wydziału antynarkotykowego, mających dosyć luźne podejście do siebie, przełożonych i swojej pracy. Pierwsza część sensacyjnego buddy movie z 1995 roku zarobiła ponad 141 milionów dolarów. Druga z 2003 roku zainkasowała 273 miliony.

Reklama

"Spotkałem Martina kilka tygodni temu" - mówił Smith w wywiadzie. "Nie widziałem go od dwóch lat. Spojrzeliśmy na siebie. Przytuliliśmy się. I w tym momencie wiedzieliśmy, że robimy kolejnych 'Bad Boys'. Na pewno nakręcimy kolejną część" - dodał aktor.

W sierpniu 2015 roku wytwórnia Fox zapowiedziała, że premiera "Bad Boys 3" odbędzie się 17 lutego 2017 roku. Z kolei premierę czwartej części ustalono na 3 lipca 2019 roku. Wtedy też pojawiły się wiadomości, że Smith powróci tylko jako producent. W październiku 2015 roku aktor zapewnił, ze trzecia część ukaże się w okresie od 12 do 18 nadchodzących miesięcy. Póki co, nie są znane żadne szczegóły fabuły, nie wiadomo też, czy za kamerą stanie Michael Bay, odpowiedzialny za dwie pierwsze odsłony cyklu.

11 marca w polskich kinach swą premierę będzie mieć najnowszy film Smitha, dramat sportowy "Wstrząs". Aktor powróci również na ekrany 12 sierpnia w komiksowej megaprodukcji "Legion samobójców". Z kolei Lawrence pozostaje na aktorskiej emeryturze od czasu porażki jego sticomu "Partnerzy" (2014), który został zdjęty z anteny po zaledwie 10 odcinkach.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Bad Boys | Martin Lawrence | will smith

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje