Reklama

Reklama

Wieniawa będzie romansować z Woronowiczem

Dobra wiadomość dla fanów Julii Wieniawy. Młoda aktorka pracuje właśnie nad rolą, jakiej jeszcze nie grała - wciela się w główną bohaterkę najbardziej znanej powieści Bolesława Prusa. Nie zobaczymy jej jednak w przepięknych sukniach z epoki, bo "Lalka", nad którą pracuje Wieniawa, to audiobook.

Julię Wieniawę w roli Izabeli Łęckiej będzie można tylko usłyszeć

O tym, że Julia Wieniawa została zaangażowana do roli Izabeli Łęckiej poinformował niedawno na Instagramie Krzysztof Czeczot. Ten popularny aktor, znany choćby z roli Zenona Martyniuka w filmie "Zenek", jest też właścicielem firmy Osorno, która zajmuje się m.in. realizacją słuchowisk radiowych i audiobooków. Firma ta pracuje właśnie nad nagraniem audiobooka "Lalki".

Sam Krzysztof Czeczot czyta partie narratora. Kto wciela się w postaci głównych bohaterów? Oprócz wspomnianej Julii Wieniawy w roli Izabeli Łęckiej w audiobooku usłyszymy też Adama Woronowicza, który zagra Stanisława Wokulskiego. Oprócz nich w nagraniach bierze też udział Anna Korcz, która wciela się w prezesową Zasławską.

Reklama

Z wpisów na Instagramie wynika, że Krzysztof Czeczot jest bardzo zadowolony ze współpracy z Wieniawą. "O Julce wszyscy wiedzą i mówią wszystko, ale niewielu mówi i wie o tym, że to mega zdolna aktorka" - stwierdził.

O tym, jak Julia Wieniawa poradziła sobie z rolą Łęckiej, będzie można przekonać się jesienią, bo wtedy odbędzie się premiera audiobooka.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama