Reklama

Wiemy, kto zagra Vaianę w aktorskiej wersji! Wygląda identycznie

O tym, że powstanie aktorska wersja animacji Disney’a "Vaiana: Skarb oceanu" dowiedzieliśmy się już w zeszłym roku. Niedługo później ujawnione zostało, że odtwórcą Mauiego będzie Dwayne Johnson. Teraz wiemy już także, kto zagra tytułową bohaterkę. Ta aktorka wydaje się być wręcz stworzona do tej roli!

Catherine Laga'aia: Młoda Australijka zagra Vaianę

Obsada aktorskiego filmu "Vaiana" zapowiada się niezwykle dobrze! Właśnie dowiedzieliśmy się, że główną rolę przyjęła Catherine Laga'aia, która wyglądem niezwykle przypomina animowaną bohaterkę.

"Jestem naprawdę podekscytowana wcieleniem się w tę postać, ponieważ Vaiana jest jedną z moich ulubionych. [...] Jestem zaszczycona, że mogę [...] reprezentować młode dziewczyny, które wyglądają jak ja" - wyznała 17-letnia Catherine Laga'aia.

Poza nią, do obsady dołączyli również John Tui (ojciec Vaiany - Tui), Frankie Adams (matka Vaiany - Sina), Rena Owen (babcia głównej bohaterki - Tala) jako matka Moany, Sina; oraz Rena Owen, która pochodzi z Bay of Islands w Nowej Zelandii, jako szanowana babcia Tala. 

Reklama

"Vaiana": Dwayne Johnson podekscytowany projektem

Reżyserią nowej "Vaiany" ma zająć się Thomas Kail. Niedługo po ogłoszeniu powstawania wydania live-action, Dwayne Johnson podzielił się ze światem poprzez wpis na platformie X, jak wspaniała jest to dla niego wiadomość. 

"Jestem zaszczycony, mogąc poinformować, że przenosimy piękną historię Vaiany na duży ekran! Maui zmieniło moje życie (tęsknię za Tobą, dziadku) i jestem zaszczycony, że mogę współpracować z Disneyem, aby opowiedzieć naszą historię poprzez muzykę i taniec, które są podstawą tego, kim jesteśmy jako lud polinezyjski" - napisał w poście. 

Nim zobaczymy ten film, musi niestety minąć trochę czasu. Data premiery aktorskiej wersji zapowiedziana jest dopiero na 10 lipca 2026 roku. Niech to jednak nie będzie powodem do smutku!

Już za kilka miesięcy, bo 29 listopada tego roku, będziemy mogli obejrzeć na wielkich ekranach drugą część przygód animowanej "Vaiany". Jest więc na co teraz czekać. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Vaiana: Skarb oceanu | Vaiana 2 | Disney
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy