Reklama

Widowiskowy i pełen akcji. Netflix zapowiada premierę nowego akcyjniaka

Jessica Alba zagra główną rolę w nowym akcyjniaku Netfliksa. Na ekranie partnerował jej będzie aktor znany z jednego z największych serialowych hitów platformy. O kim mowa i kiedy premiera?

Jessica Alba: Kariera

Jessica Alba zaczęła karierę aktorską już jako nastolatka. Jej przepustką do sławy okazała się rola głównej bohaterki serialu Jamesa Camerona "Cień anioła". Wcielała się w zmodyfikowaną genetycznie bohaterkę, której udaje się uciec z tajnego rządowego ośrodka.

Serial był emitowany przez dwa sezony, a na ekranie obok Alby występował Michael Weatherly ("Agenci NCIS"). W 2005 roku Jessica Alba zagrała w "Fantastycznej czwórce", ekranizacji przygód grupy superbohaterów. W tym samym roku Alba wystąpiła również w "Sin City - Mieście grzechu", adaptacji powieści graficznej autorstwa Franka Millera. Później pojawiła się w m.in. produkcjach "Bogaci i rozpustni", "No Activity", "L.A.'s Finest".

Reklama

"Weteranka": O czym opowiada film?

Jessica Alba tym razem w roli wykwalifikowanej komandoski Sił Specjalnych. Kiedy bohaterka przejmuje rodzinny bar, musi stawić czoła nie tylko codziennym problemom. Okazuje się, bowiem, że na jej drodze staną członkowie gangu, którzy sieją postrach w jej rodzimym mieście.  

W rolach głównych Jessica Alba, Mark Webber, Tone Bell, Jake Weary, Gabriel Basso oraz Anthony Michael Hall. Warto zaznaczyć, że partnerujący na ekranie Albie Gabriel Basso to nie kto inny, a aktor znany z roli Petera Sutherlanda w serialowym hicie Netfliksa "Nocny agent".

"Weteranka": Kiedy i gdzie oglądać?

Film "Weteranka" zadebiutuje na Netflix 21 czerwca 2024 roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jessica Alba | Netflix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy