Reklama

W oscarowej sukni Christiny Ricci

Nastolatka z Michigan mogła się poczuć na studniówce jak Kopciuszek na balu. Dzięki udziałowi w konkursie telewizyjnym 17-letnia Kayla Staskiewicz wygrała możliwość wypożyczenia wartej 25 tys. dolarów sukni, którą na Oscary założyła niegdyś Christina Ricci.

Choć piękna suknia na studniówkę to marzenie każdej uczennicy liceum, nie każda może marzyć, że kreacja, którą założy trafi do niej wprost z czerwonego dywanu jednej z największych gal show-biznesu - uroczystości wręczenia Oscarów.

Reklama

Ale 17-letnia Kayla z Waterford w stanie Michigan o polsko brzmiącym nazwisku Staskiewicz dostała właśnie taką szansę. Jej ojciec zgłosił ją do telewizyjnego konkursu i w efekcie dziewczyna mogła na studniówkę wypożyczyć kreację domu mody Versace, w której poprzednio wystąpiła aktorka Christina Ricci.

Wartej 25 tys. dolarów szarej sukni nie powstydziłaby się żadna księżniczka - wysadzana jest tysiącami drobniutkich kryształków. Jedynym problemem mógł się okazać jej rozmiar - popularny wśród gwiazd, a nie zwykłych śmiertelniczek - określany w USA jako 0.

Na szczęście Kayla Staskiewicz okazała się równie szczupła jak Ricci i tak, jak Kopciuszek bez problemu nałożył pantofelek, tak i ona dopięła strojną kreację.

Jak przyznała już po studniówce - "suknia była prawdziwym hitem". Teraz młoda "księżniczka" planuje iść do... szkoły dla pielęgniarek.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Christina Ricci | Kopciuszek | suknie dla druhen | sukienka na wesele

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje