Reklama

W jego talent uwierzyła jedna kobieta. Później zachwycił się nim cały świat!

"Masz talent!" (w kinach w Polsce od 21 lutego), w reż Davida Frankela, to historia skromnego sprzedawcy telefonów, Paula Pottsa, który wygrywa program "Britain's Got Talent".

Niepozorny mężczyzna okazuje się absolutną niespodzianką. Swoim wykonaniem arii "Nessun Dorma" Pucciniego wprawia w zachwyt cały świat. Jeden z jurorów konkursu, Simon Cowell, wspominał moment, gdy po raz pierwszy usłyszał jego głos na przesłuchaniu: "Gdy ma się publiczność za plecami, można wyczuć, że dzieje się coś niezwykłego. Włosy dosłownie zjeżyły mi się na karku. Pomyślałem: To prawdziwa magia! Ten facet rozniesie salę! I pamiętam, że pomyślałem też, iż jeśli w telewizji wypadnie to tak dobrze, jak tutaj, to będzie to wspaniałe show".

Reklama

Losy Pottsa poruszyły miliony ludzi, jest to bowiem opowieść o pokonywaniu przeciwności i o oszałamiającym, a przy tym całkowicie zaskakującym sukcesie. Po wygraniu "Britain's Got Talent" Potts miał okazję wystąpić przed królową Elżbietą II, zaśpiewał w operze w Sydney i stał się najlepiej sprzedającym się śpiewakiem operowym 2008 roku. Jego trzy albumy rozeszły się w milionach egzemplarzy!

Są w filmie chwile, gdy fabuła różni się od rzeczywistości. Prawdziwy Paul Potts życzliwie podszedł do tych zmian. "Najważniejsze było przesłanie i myślę, że jest ono tutaj wyraźne: facet, który przez kontuzje i choroby ma problemy finansowe, poddaje się i zapomina o swoich marzeniach. A potem rzuca monetą i robi coś, co zmienia jego życie" - wyznawał artysta. "Cieszę się, że moje życie zostało pokazane jako komedia, bo nikt nie wytrzymałby w kinie dziewięćdziesięciominutowej łzawej historii. Ludzie chodzą do kina, by uciec od rzeczywistości".

"Masz talent!" to prawdziwa historia Paula Pottsa (James Corden). Nieśmiały sprzedawca, który wieczorami, amatorsko, śpiewa arie operowe, z dnia na dzień staje się bohaterem YouTube'a, gdy zostaje wybrany do programu "Mam talent". Jego fenomenalny głos zachwyca widzów z całego świata. Paul zwycięża w brytyjskiej edycji programu i zdobywa serca milionów ludzi. Ale by uwierzył w niego świat, najpierw musi uwierzyć jedna osoba...

"Masz talent!" w kinach od 21 lutego!


Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Zdecyduj kto dostanie Oscara!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Masz talent! | Paula | cały

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje