Reklama

Reklama

Vin Diesel ujawnił pierwsze zdjęcie z 10. części "Szybkich i wściekłych"

„Są ludzie, których spotykasz w swoim życiu… Zmieniają ciebie, zmieniają twoją rodzinę… zmieniają świat NA ZAWSZE” – napisał na swoim koncie na portalu społecznościowym Instagram Vin Diesel. Do wpisu dołączył fotografię, na której pozuje razem z Brie Larson. To ich pierwsze wspólne zdjęcie z dziesiątej części „Szybkich i wściekłych”, której oficjalny tytuł brzmi „Fast X”.

"Szybcy i wściekli 10": Pierwsze zdjęcia z filmu

Diesel nie ujawnia, w jaką rolę w filmie "Fast X" wcieli się Brie Larson ("Pokój", "Kapitan Marvel"). Sądząc z opublikowanej przez niego fotografii, będzie to  postać bliska sercu granego przez niego Dominica Toretto. Na zdjęciu są bowiem czule do siebie przytuleni. To ciąg dalszy serii fotografii, na których Diesel przytula kolegów i koleżanki z planu. Na Instagramie podzielił się podobnymi zdjęciami w towarzystwie Jasona Momoi, Nathalie Emmanuel oraz Jordany Brewster.

"Szybcy i wściekli 10": Szczegóły dotyczące produkcji

Produkcja dziesiątej części "Szybkich i wściekłych" trwa w najlepsze mimo trudności, na jakie ekipa napotkała w trakcie zdjęć. Głównym problemem filmu było odejście reżysera Justina Lina. W trybie nagłym zastąpił go Loius Leterrier ("Incredible Hulk", "Lupin") i zdjęcia do filmu mogły być kontynuowane.

Reklama

Do słynnego filmowego cyklu w dziesiątej jego odsłonie dołączy kilka nowych twarzy. Oprócz wspomnianych wyżej Larson i Momoi, w "Fast X" wystąpią też gwiazdor serialu "Reacher" Alan Ritchson oraz Daniela Melchior, dla której przełomem w karierze była rola w komiksowym filmie "Legion Samobójców: The Suicide Squad".

Premierę dziesiątej części "Szybkich i wściekłych" zaplanowano na 19 maja przyszłego roku. Będzie to przedostatnia część cyklu, który zakończy odsłona numer jedenaście. W zamyśle twórców serii obie produkcje kończące ten dochodowy cykl będą tak naprawdę stanowić jeden film podzielony na dwie części. (PAP Life)

kal/ gra/

Zobacz również:

Patryk Vega nakręci film o Putinie. Inwestorzy dali 12 mln dolarów

Żona Bruce'a Willisa ma dość. Chodzi o opiekę nad mężem

Kolejna gwiazda pogrąża Johnny'ego Deppa. Rzucił w nią butelką

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Vin Diesel | Szybcy i wściekli

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL