Reklama

"Venom 2: Carnage": Kiedy polska premiera?

Film "Venom 2: Carnage" właśnie trafił do amerykańskich kin. Kiedy nastąpi polska premiera?

Film "Venom 2: Carnage" właśnie trafił do amerykańskich kin. Kiedy nastąpi polska premiera?
Kadr z filmu "Venom 2: Carnage" /materiały prasowe

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddie'm Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia - Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela.

"Venom 2: Carnage": premiera

Druga część komiksowego hitu "Venom" to jedna z najczęściej przekładanych premier czasu pandemii. Od października ubiegłego roku przesuwano ją już kilkukrotnie, ostatnio na 15 października tego roku. Niedawno studio Sony zdecydowało się na kolejną zmianę. Tym razem na korzyść fanów występującego w filmie Toma Hardy'ego, którzy będą mogli zobaczyć ten film o dwa tygodnie wcześniej, bo już 1 października.

Reklama

Pierwsza część filmu "Venom 2: Carnage" trafiła do kin w październiku 2018 roku. w pierwszy weekend wyświetlania zarobiła 80 milionów dolarów. Podobny wynik osiągnął teraz w kinach film "Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni"

W dobie pandemii trudno oczekiwać, że druga część "Venoma" zarobi w kinach tyle samo co "jedynka", która niespodziewanie została kasowym hitem - w sumie na całym świecie film ten zarobił 856 milionów dolarów. Drugą część filmu wyreżyserował Andy Serkis, a obok Toma Hardy’ego wystąpią w nim Woody Harrelson, Michelle Williams, Reid Scott oraz Naomie Harris.

Polska premiera filmu  "Venom 2: Carnage" nastąpi w piątek 15 października. 


INTERIA.PL/PAP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy