Reklama

Reklama

Vanessa Paradis wciąż w sercu Johnny'ego Deppa

Mimo małżeństwa z Amber Heard Johnny Depp zaznacza, że zawsze będzie kochać Vanesse Paradis. Francuska gwiazda jest matką dwójki dzieci Deppa.

Mimo małżeństwa z Amber Heard Johnny Depp zaznacza, że zawsze będzie kochać Vanesse Paradis. Francuska gwiazda jest matką dwójki dzieci Deppa.
Johnny Depp i Vanessa Paradis na Oscarach w 2008 roku /Frazer Harrison /Getty Images

Para rozstała się w 2012 roku, niespodziewanie kończąc 14-letni związek. W tym czasie urodziło im się dwoje dzieci: Lily- Rose i Jack. Po rozstaniu Depp związał się z 29-letnią aktorką Amber Heard, z którą wziął ślub w lutym 2015. Para zdaje się być szczęśliwa, ale "stara miłość nie rdzewieje".

W wywiadzie udzielonym "Daily Mail", Depp tak mówił o swojej dawnej miłości: "Jest wspaniała i jako matka, i kobieta. Kiedy znajdujesz kobietę, która jest dla ciebie dobra, z którą masz dzieci, nie opuszczasz tak po prostu okrętu. Miłość może się zmienić, ale zawsze będziesz ją kochać, nieważne co".

Reklama

Depp wyznał również, że jest zaskoczony tym, że tak dobrze dogaduje się ze swoją obecną żoną Amber, ponieważ "aktorzy i aktorki rzadko potrafią ze sobą wytrzymać".  

Dodał również, że Amber "ma bardzo dobre perspektywy zawodowe, jest to inteligentna kobieta, która ma światu wiele do powiedzenia". "W dodatku świetnie zna się na muzyce bluesowej. Potrafi wymienić naprawdę zakurzonych wykonawców, jak Slip Harpo, czy Tampa Red. Kiedy to zobaczyłem...cóż, nie mogłem przejść obok. Jest wspaniała i jestem prawdziwym szczęściarzem".

Co ważne, Amber świetnie dogaduje się z dziećmi Johnny'ego. "Oni są jak kumple i to jest wspaniałe. To wspaniałe, kiedy widzi się w swoich dzieciach rzeczy z których jesteś dumny. To fantastyczne dzieciaki- mądre, troskliwe, świetnie sobie radzą. Szczególnie dobrze znoszą życie ze mną, ponieważ, nie oszukujmy się, mój zawód nie jest zawodem typowego rodzica".

Przypomnijmy, że już w maju 2016 52-letni aktor wystąpi w onirycznym "Alicja po drugiej stronie lustra".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Vanessa Parise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL