Reklama

Travolta i Newton-John znowu razem

Słynna para filmowa John Travolta ("Kod dostępu", "Numer stulecia") i Olivia Newton-John ("Sordid Lives", "It's my party") na przyjęciu w Hollywood wzruszyła zaproszonych gości wykonaniem utworów z filmu "Grease". Przyjęcie zostało zorganizowane przez studio Paramount Pictures, z okazji wydania trzech filmów Johna Travolty na DVD. Fani gwiazdora będą mogli zobaczyć go w "Miejskim kowboju", "Gorączce sobotniej nocy" oraz "Grease".

Występ aktorskiej pary do końca trzymany był w tajemnicy. Najpierw na scenie pojawiła się Olivia Newton-John z piosenką "Hopelessly Devoted To You", po czym dołączył do niej John Travolta i wspólnie wykonali utwór "You're The One That I Want".

Reklama

Natomiast wszyscy aktorzy filmu "Grease" zaśpiewali "Summer Nights". Travolta (48 lat) i Newton-John (56 lat) udowodnili, że nadal pamiętają kroki oraz słowa przeboju.

W mowie wygłoszonej podczas przyjęcia gwiazdor powiedział, że jest oszołomiony sukcesem filmu tak długo po jego premierze.

W filmie "Grease" z 1978 roku, Travolta i Newton-John zagrali parę ze szkoły średniej Danny'ego Zuko i Sandy Olsen. Obecnie aktorzy prowadzą rozmowy dotyczące wystąpienia w filmie "Grease 3". Inna gwiazda "Grease", Stockard Channing, ma ponownie wcielić się w postać Rizzo.

Randal Kleiser, twórca pierwszego filmu, ma także podjąć się zadania realizacji "Grease 3".

"Obraz będzie opowiadał o tym, co po latach wydarzyło się u wszystkich głównych postaci. Myślę, że fanom spodoba się. Teraz najważniejsze jest podpisanie umowy z Johnem i Olivią"- powiedział Kleiser.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: John Travolta | Olivia Newton-John | olivia | film | travolta | john

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje