Reklama

Travolta i Clooney superbohaterami

Informowaliśmy niedawno, że wytwórnia Warner Bros. zamierza zrealizować film, w którym swe siły zjednoczą Batman i Superman. W poniedziałek, 13 sierpnia, przedstawiciele hollywoodzkiego studia oświadczyli, że głównymi bohaterami superproduckji będą dwaj gwiazdorzy i ulubieńcy publiczności - John Travolta ("Pulp Fiction", "Bitwa o Ziemię", "Dorwać małego") i George Clooney ("Gniew oceanu", "Złoto pustyni", "Bracie, gdzie jesteś?").

Potwierdziły się równocześnie wiadomości, że twórcą filmu o dwóch komiksowych herosach zgodził się zostać Wolfgang Petersen, reżyser przebojów "Niekończąca się opowieść" i "Gniew oceanu". Scenariusz przygotowuje Andrew Kevin Walker (m.in. "Jeździec bez głowy").

Reklama

Ujawniono również również roboczy tytuł filmu o Batmanie i Supermanie - jak na razie brzmi on "World's Finest".

George Clooney nie po raz pierwszy na ekranie będzie człowiekiem-nietoperzem. W 1997 roku aktor wcielił się w tę postać w filmie "Batman i Robin". Wówczas podpisał kontrakt, w którym zgodził się na udział w dwóch kolejnych filmach o przygodach Batmana.

W sprawie udziału Johna Travolty w filmie "World's Finest" prowadzone są negocjacje. Jak podają wiarygodne źródła, gwiazdor jest poważnie zainteresowany rolą Supermana.

W Internecie pojawiły się także informacje, że wytwórnia Warner Bros. wstrzymała na czas nieokreślony produkcję kolejnego filmu o Batmanie, do którego od kilku miesięcy przygotowywał się Darren Aronofsky ("Pi", "Requiem dla snu"). Podobno studio chce teraz zająć się swym najnowszym projektem, czyli opowieścią o Batmanie i Supermanie.

Jeśli potwierdzą się te sensacyjne informacje, widzów czeka wyjątkowe widowisko filmowe.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje