Reklama

Reklama

Transformacja Christiana Bale'a

Łysiejący, ze sporym brzuchem i w niemodnych okularach przeciwsłonecznych... Mało kto rozpoznałby Christiana Bale'a na planie nowego filmu w reżyserii Davida O. Russella.

Gwiazdor trylogii o Batmanie został przyuważony przez fotoreporterów na planie niezatytułowanego filmu twórcy "Poradnika pozytywnego myślenia" - Davida O'Russella.

W owianym tajemnicą obrazie Bale'a wspiera Amy Adams, która partnerowała już aktorowi w filmie "Fighter".

Fani gwiazdora mogą mieć problemy z rozpoznaniem aktora: przetłuszczone włosy, broda, widoczny "brzuszek"; Bale w niczym nie przypomina eleganckiego Bruce'a Wayne'a z trylogii "Mroczny rycerz".

Miłośnicy talentu aktora nie moga nie pamiętać jednak, że najsłynniejsze role wymagały od niego drastycznych fizycznych transformacji. W nagrodzonej Oscarem kreacji w filmie "Fighter" Bale wyglądał jak cień samego siebie - by bardziej wiarygodnie oddać na ekranie borykającego się w narkotykowym nałogiem bohatera aktor postanowił schudnąć do roli.

Reklama

Najsłynniejsza transformację przeszedł jednak w 2004 roku, kiedy przygotowując się do wyniszczającej roli w 'mechaniku" stracił aż 28 kilogramów.

Przypomnijmy, że głównym bohaterem "Mechanika" był Trevor Reznik, mężczyzna, który od roku nie przespał ani minuty. Totalne zmęczenie doprowadziło do wstrząsającego pogorszenia się jego stanu zdrowia. Niepewny niczego, a nawet nieświadomy popełnionego przestępstwa, popada w obsesję, oczekując w napięciu czegoś złego.

Kim Bale będzie w nowym filmie Davida O. Russella, tego na razie nie wiadomo.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

Wilki zapraszają do udziału w konkursie

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Christian Bale | kto

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje