Reklama

"Tomb Raider 2" bez Angeliny Jolie?

Według ostatnich doniesień z planu realizacji filmu "Tomb Raider 2" negocjacje w sprawie występu w roli Lary Croft prowadzi Kelly Brook. Jest to dość zaskakująca wiadomość, biorąc pod uwagę, iż nie tak dawno Angelina Jolie, która w przeboju "Lara Croft: Tomb Raider" zagrała tytułową rolę, potwierdziła, że zgodziła się wystąpić w kontynuacji opowieści.

Podobno zdjęcia do filmu "Tomb Raider 2" mają rozpocząć się już w przyszłym miesiącu - gdy tylko ekipa pracująca nad dwudziestą opowieścią o przygodach Jamesa Bonda, filmem "Die Another Day", opuści hale Pinewood Studios.

Reklama

Kelly Brook znana jest przede wszystkim jako prowadząca niezwykle popularny brytyjski program "The Big Breakfast". Na dużym ekranie pojawiła się w filmach "Sorted" i "Ripper: Letter from Hell". W Stanach Zjednoczonych zagrała w serialu s-f "Smallville".

Według ostatnich doniesień negocjuje obecnie także występ u boku Christophera Lamberta i Rona Perlmana w dreszczowcu "Absolon", do którego zdjęcia mają rozpocząć się już niedługo w Kanadzie.

Nie wiadomo, w jaki sposób Kelly Brook chce pogodzić pracę na planie dwóch filmów.

Rewelacji o rozmowach z aktorką w sprawie występu w filmie "Tomb Raider 2" nie skomentowali na razie przedstawiciele studia Paramount Pictures, dla którego powstaje film.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kelly Brook | jolie | Tomb Raider

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje