Reklama

Reklama

Tomasz Karolak: Tak się bawią producenci

Cieszą go skandale, afery i rosnące słupki oglądalności. W filmie „Jak zostać gwiazdą” Tomasz Karolak objawił się jako nieprzewidywalny producent telewizyjny.

Tomasz Karolak w filmie "Jak zostać gwiazdą"

Tomasz Karolak to niekwestionowany król polskich komedii. Aktor słynie z barwnych, przebojowych kreacji, za które pokochali go widzowie. Nie inaczej jest w przypadku filmu "Jak zostać gwiazdą", gdzie wciela się w nieprzewidywalnego producenta telewizyjnego. Chociaż z pozoru czerpie on radość tylko z rosnących słupków oglądalności, ta postać ma też drugą, wrażliwą stronę i... ukochane hobby, które tylko on potrafi połączyć z pracą w taki sposób.

Reklama

Kontrowersyjny program telewizyjny "Music Race" poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu - Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej "Ostra" (Katarzyna Sawczuk) - zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska).

Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu "Ostrej" do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru - młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show-biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Za reżyserię filmu odpowiada Anna Wieczur-Bluszcz, której debiut "Być jak Kazimierz Deyna" nagrodzono Złotym Jantarem na koszalińskim Festiwalu Młodzi i Film. Za kamerą stanął Witold Płóciennik - autor zdjęć do takich produkcji, jak "Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Carte Blanche" czy "Jak pies z kotem". W obsadzie zobaczymy m.in.: Katarzynę Sawczuk, Macieja Zakościelnego, Anitę Sokołowską, Julię Kamińską, Tomasza Karolaka, Marię Pakulnis, Urszulę Dudziak i Krzysztofa Ibisza. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje