Reklama

Reklama

Tom Felton zasłabł w czasie turnieju golfowego. Co dolega gwiazdorowi "Harry’ego Pottera"

Tom Felton przez wielu kojarzony jest przede wszystkim jako odtwórca roli białowłosego Draco Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze. Brytyjski aktor pierwszego dnia po swoich 34. urodzinach nie może zaliczyć do udanych. Felton zasłabł na polu golfowym podczas turnieju rozgrywanego w Stanach Zjednoczonych. Z pola gry został zabrany do szpitala.

Tom Felton przez wielu kojarzony jest przede wszystkim jako odtwórca roli białowłosego Draco Malfoya w serii filmów o Harrym Potterze. Brytyjski aktor pierwszego dnia po swoich 34. urodzinach nie może zaliczyć do udanych.  Felton zasłabł na polu golfowym podczas turnieju rozgrywanego w Stanach Zjednoczonych. Z pola gry został zabrany do szpitala.
Tom Felton zasłabł na polu golfowym /AP/Associated Press/East News /East News

Tom Felton brał udział w rozgrywkach dla celebrytów w Wisconsin, poprzedzających turniej Ryder Cup. Organizacja Professional Golfers' Association of America poinformowała, że doszło do "incydentu medycznego" z udziałem aktora, który został "przetransportowany do lokalnego szpitala w celu zbadania jego stanu zdrowia". "Jeszcze nie znamy szczegółów tej sprawy" - podała w oświadczeniu PGA. Kiedy zabierano go z pola wózkiem golfowym, był już przytomny - leżał na noszach w pojeździe.

Tom Felton zasłabł. Co się stało?

Tom Felton reprezentował na turnieju Europę, u boku fińskiego hokeisty Teemu Selanne'a. Rywalizowali z duetem byłych amerykańskich olimpijczyków - hokeistą Mike'em Eurzione i panczenistą Danem Jansenem. Niestety jeszcze nie wiadomo, co było przyczyną zasłabnięcia aktora. 

Reklama

Aktor pojawił się we wszystkich ekranizacjach książek o "Harrym Potterze". Później grywał w brytyjskich serialach telewizyjnych i słuchowiskach radiowych.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Tom Felton | Harry Potter

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL