Reklama

Thurman i Travolta znowu razem!

Dwayne "The Rock" Johnson ("Mumia powraca", "Król Skorpion") potwierdził swój udział w filmie "Be Cool". Co więcej, ujawnił również, że do obsady tej opowieści dołączą także Uma Thurman ("Kill Bill: Volume 1") i Vince Vaughn ("Cela"). Jeśli to prawda, Thurman ponownie spotka się na planie z grającym głównego bohatera filmu Johnem Travoltą, swoim partnerem z legendarnego "Pulp Fiction" Quentina Tarantino.

Zawarte w "Pulp Fiction" sceny rozmów, tańca i reanimacji po narkotycznej zapaści w wykonaniu Thurman - Travolta, przeszły już do historii kina, więc miłośnicy filmu z pewnością niecierpliwie oczekiwać będą efektów nowej współpracy pary gwiazd.

Reklama

Vince Vaughn też występował u boku Travolty. Rezultatem ich współpracy był jednak tylko średnio udany dreszczowiec "Teren prywatny".

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, The Rock zagra w "Be Cool", będącym kontynuacją "Dorwać małego", nader osobliwą, komediową postać.

"Będę ochroniarzem, który koniecznie chce dostać się do Hollywood. Mój bohater potrafi śpiewać, a przy okazji jest gejem!" - powiedział słynny zapaśnik serwisowi Moviehole.

Johnson ujawnił przy okazji, że nadal nie wyklucza realizacji sequela "Króla Skorpiona".

"Nigdy nie mów Nigdy. Chciałbym zrobić jeszcze jeden film. Odstęp czasowy pomiędzy Królem Skorpionem"Mumia powraca" jest na tyle spory, że wystarczyłoby go na opowiedzenie o tym, co wtedy się działo. O tym, jak mój bohater stał się tym, czym stał" - stwierdził "The Rock".

Zdjęcia do "Be Cool", opartego, podobnie jak "Dorwać małego", na powieści Elmore'a Leonarda, rozpoczną się w lutym 2004 roku.

Reżyserem filmu będzie F. Gary Gray, twórca "Piątku", "Negocjatora""Włoskiej roboty".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama