Reklama

Theo James o filmie "Seria Niezgodna: Wierna"

Jest młody, zdolny, przystojny i ma coraz więcej fanek. Theo James wie, że jest na topie. Od piątku, 11 marca, możemy podziwiać go na kinowym ekranie w kolejnej odsłonie "Serii Niezgodna: Wierna".

Jest młody, zdolny, przystojny i ma coraz więcej fanek. Theo James wie, że jest na topie. Od piątku, 11 marca, możemy podziwiać go na kinowym ekranie w kolejnej odsłonie "Serii Niezgodna: Wierna".
Theo James - bohater serii "Niezgodna" /Carlos Alvarez /Getty Images

Theo James urodził się w Oxfordzie, jako najmłodszy z pięciorga rodzeństwa, a swoją urodę zawdzięcza greckim i szkockim korzeniom. Często powtarza, że zdaje sobie sprawę, że dostaje role dzięki temu, jak wygląda, ale ma nadzieję, że je zatrzyma, dzięki temu, jak gra.

W 2015 roku czytelniczki magazynu "Glamour" uwzględniły go w rankingu najseksowniejszych mężczyzn na świecie. Znalazł się w pierwszej dwudziestce (na 17. miejscu), wyprzedzając Brada Pitta, Ryana Goslinga i Channinga Tatuma. Młody aktor pojawił się również w zmysłowej kampanii promującej zapach Hugo Bossa - to jeszcze bardziej rozpaliło jego fanki. Theo James jest także utalentowany muzycznie - to wokalista i gitarzysta londyńskiego zespołu Shere Khan.

Reklama

W filmie "Seria Niezgodna: Wierna" Theo James występuje jako Tobias "Cztery" Eaton. Co aktor opowiada o tej produkcji?

O fabule

- Akcja rozpoczyna się w momencie, w którym zakończyła się poprzednia część. Grana przez Kate Winslet Jeanine została zabita, co oznacza, że wojna domowa w Chicago uległa zakończeniu. Dochodzi do procesu, w którym sądzeni są ludzie wspomagający Erudytów i Jeanine. W pewnym sensie dochodzi do zbiorowej egzekucji. W tym samym czasie Tris i Cztery zastanawiają się, co dalej począć. Uznają, że Chicago przestało być dla nich dobrym miejscem, potwierdzają to masowe egzekucje dokonywane na ludziach. Mają zamiar przejść przez mu i zobaczyć, co jest po drugiej stronie. W tym celu obmyślają plan, w sumie dosyć skomplikowany, ale wielu ludzi nie chce, żeby opuścili Chicago. Nie są ich jednak w stanie powstrzymać, co prowadzi do serii ciekawych zdarzeń. Odkrywają świat poza Chicago.


O przekroczeniu muru

- Przekroczenie muru to ogromne wyzwanie, nie tylko fizyczne. Pokonanie go jest wydarzeniem symbolicznym: bohaterowie zostawiają za sobą wszystko, co znane, wyruszając odważnie w nieznane. Okazuje się, że za murem jest ogromne pustkowie, miejsce, w którym doszło do jakiegoś rodzaju apokalipsy. Gdy okazuje się, że nic tam nie ma, bohaterowie czują zawód, ale nie mogą zawrócić. Aż tu nagle Agencja otwiera swe podwoje, ukazując im nowy, wspaniały świat, wykraczający poza ich najśmielsze oczekiwania.

Co Cztery myśli o Davidzie?

- Davida zagrał Jeff Daniels. To charyzmatyczny mężczyzna, który mocno wpływa na ich życie. David jest szefem Agencji. Cztery jest wobec niego od początku dość krytycznie nastawiony, ponieważ widzi w jego poczynaniach chęć sprawowania nad wszystkimi kontroli. Cztery wychował się w takim świecie, w systemie, który wypaczył jego życie, wyrobił więc w sobie różne mechanizmy obronne i nie jest tak łatwo go do siebie przekonać. Z kolei Tris jest wobec Davida bardzo ufna. Sądzi, że właśnie tego cały czas szukała, że dzięki Davidowi będzie w stanie znaleźć wszystkie pożądane odpowiedzi. Wierzy mu.

Tris i Cztery - największe wyzwanie

- Myślę, że obecnie największym wyzwaniem w ich związku są ich odmienne osobowości. Cztery jest zamknięty, pesymistycznie nastawiony, ale w rezultacie nie jest tak łatwo zdobyć jego zaufanie. Z kolei Tris jest impulsywna, wypełniona pozytywną energią, co czasami wychodzi jej na dobre, ale potrafi też wpędzać ją w tarapaty. Dochodzi między nimi do kłótni i zaczynają podążać innymi ścieżkami. Podoba mi się taki konflikt. W ten sposób ich związek jest bardziej wiarygodny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Seria Niezgodna: Wierna | Theo James
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy