Reklama

Theo James: Nowy... Liam Hemsworth

29-letni Theo James zapowiada się na nowego Liama Hemswortha. Aktor niebawem pojawi się na dużym ekranie jako tajemniczy Cztery w adaptacji bestsellerowej powieści Veronici Roth "Niezgodna".

Partnerująca Jamesowi Shailene Woodley już przyznała, że do przyjęcia roli w "Niezgodnej" namówiła ją Jennifer Lawrence. Ta ostatnio współpracuje z Hemsworthem w niezwykle popularnych "Igrzyskach śmierci". Może więc Theo tym bliżej do Liama...

James urodził się w Oxfordzie, ma greckie i szkockie korzenie. Poza filmem angażuje go muzyka - był wokalistą i gitarzystą londyńskiego bandu Shere Khan. Często powtarza, że zdaje sobie sprawę, że dostaje role dzięki temu, jak wygląda, ale ma nadzieję, że je zatrzyma, dzięki temu, jak gra.

Reklama

W wywiadzie dla jednego z amerykańskich magazynów James wyznał: Uważam, że aktorstwo to trudne wyzwanie, ale i wielka przyjemność. To, co mnie przeraża, to fakt, że trzeba bywać na tylu imprezach, eventach, być czarującym, kreować się na indywiduum. Z natury nie jestem wielkim ekstrawertykiem, więc wywiady i cały blichtr związany z aktorstwem, jak na razie bywają dla mnie wyzwaniem.

W "Niezgodnej" Theo James zagra Cztery - silnego, twardego psychicznie i emocjonalnie wycofanego lidera frakcji, do której trafia Tris (Woodley). Niewiele wiadomo o jego przeszłości. Jako trener i instruktor staje się jednak dla Tris mentorem.

Oprócz Jamesa i Woodley w filmie Neila Burgera ("Jestem Bogiem", "Iluzjonista") zobaczymy również: Kate Winslet, Zoë Kravitz, Milesa Tellera, Ashley Judd, Tony'ego Goldwyna, Maggie Q i Jaia Courtneya. "Niezgodna" w kinach pojawi się 4 kwietnia.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Niezgodna | Niezgodna | Liam | Theo James

Reklama

Reklama

Reklama