Reklama

"The Old Guard": Charlize Thron w nowym filmie Netflixa [zwiastun]

10 lipca w ofercie Netflixa pojawi się film "The Old Guard". Główną rolę zagra Charlize Theron, któa stanie na czele oddziału mścicieli.

10 lipca w ofercie Netflixa pojawi się film "The Old Guard". Główną rolę zagra Charlize Theron, któa stanie na czele oddziału mścicieli.
Charlize Theron na plakacie "The Old Guard" /Netflix /materiały prasowe

"The Old Guard" został oparty na motywach powieści graficznej pod tym samym tytułem autorstwa Grega Rucki i Leandro Fernandeza. Film wyreżyserowała Gina Prince-Bythewood, autorka takich filmów jak "Miłość i koszykówka" oraz "Sekretne życie pszczół". Jego scenariusz napisał autor komiksu, Rucka.

Charlize Theron w filmie "The Old Guard" wcieli się w postać Andromachy ze Scytii, znanej też jako Andy. To licząca setki lat wojowniczka, która ginęła setki razy tylko po to, by zostać wskrzeszoną i ponownie ruszyć do walki. W czasach współczesnych dowodzi ona oddziałem innych nieśmiertelnych, których zadaniem jest ochrona niewinnych i tych, którzy nie potrafią się bronić przed terrorystami, handlarzami żywym towarem i innymi opryszkami. Wkrótce do oddziału dołącza nowa nieśmiertelna. Cała grupa śledzona jest przez historyka, a zarazem agenta CIA, który chce ujawnić ich istnienie.

Reklama

"Było dla mnie ważne, aby dało się wyczuć na mojej bohaterce ciężar tysięcy lat walki. Najgorszym dla niej jest uczucie tego, że nie może nic zdziałać. Po co się więc starać? Traci wiarę nie tylko w siebie, ale i w ludzkość. Myślę, że wielu ludzi będzie mogło się z nią utożsamić, szczególnie w czasach, w jakich teraz żyjemy. Przeżywamy kolejne okresy naszego życia, a patrząc na świat mamy wrażenie, że próbujemy wepchnąć ciężki kamień na stromą górę" - Theron mówiła w "Vanity Fair".

Oprócz niej w filmie zobaczymy także: Chiwetela Ejiofora, KiKi Layne, Matthiasa Schoenaertsa, Lukę Marinelliego oraz Marwana Kenzariego.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Charlize Theron
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy