Reklama

Reklama

"The Independent": Imponująca obsada

Obsada politycznego thrillera "The Independent" zapowiada się niezwykle interesująco. Na planie spotkają się m.in. gwiazda kina sensacyjnego John Cena ("Legion samobójców: The Suicide Squad") oraz nagrodzona Oscarem za rolę w filmie "Misery", Kathy Bates.

John Cena

Reżyserką filmu "The Independent" jest Amy Rice ("Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy"). 

Akcja filmu będzie się toczyć w ostatnich tygodniach prezydenckiej kampanii wyborczej, która sprawiła, że Amerykanie są podzieleni jak nigdy wcześniej. Główną bohaterką będzie dziennikarka, która wraz ze swoim zawodowym mistrzem trafia na trop spisku. Niespodziewanie to w ich rękach znajdzie się los wyborów i całego kraju.

Napisany przez Evana Partera scenariusz filmu "The Independent" znalazł się na słynnej hollywoodzkiej Czarnej Liście.

"The Independent" - obsada

Kathy Bates wcieli się w rolę kandydatki na urząd prezydenta, a Cena zagra jej konkurenta w wyborach. Rola dociekliwej dziennikarki przypadła w udziale Jodie Turner-Smith ("Bez skrupułów Toma Clancy’ego"), a postać jej idola zagra Brian Cox ("Sukcesja").

Reklama

"Mamy wielkie szczęście, że w obsadzie 'The Independent' znaleźli się John Cena i Kathy Bates. Niezwykłe umiejętności aktorskie Bates w połączeniu z rozpoznawalnością Ceny i jego umiejętnością ekranowej transformacji, sprawiają, że są oni wyjątkowymi dodatkami do naszego filmu. Jesteśmy szczęśliwi, że podpisaliśmy z nimi umowy" - cieszy się przedstawiciel producenta filmu, studia The Exchange, Brian O’Shea.

Były gwiazdor wrestlingu John Cena to jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów. Już w styczniu przyszłego roku zobaczymy go w spin-offie "Legionu samobójców", serialu "Peacemaker". Aktor jest też w obsadzie kosztownego widowiska szpiegowskiego Matthew Vaughna, "Argylle". Z kolei Kathy Bates ukończyła niedawno zdjęcia do dramatu "Are You There God? It's Me, Margaret". Jest to ekranizacja powieści pod tym samym tytułem autorstwa Judy Blume.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: "The Independent" | John Cena | Amy Rice

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje