Reklama

"Teściowie 2", czyli hitowa komedia powraca

Zakończyły się zdjęcia do filmu "Teściowie 2" w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej, komiczno-ironicznej opowieści o tym, jaki jest stan małżeństwa z trzydziestoletnim stażem, o różnicy pokoleniowej w związku, która wciąż wydaje się być tematem tabu oraz o tym, czy w ogóle warto brać ślub. Na planie ponownie spotkali się Maja Ostaszewska, Izabela Kuna i Adam Woronowicz. Do obsady dołączył Eryk Kulm Jr.

"Teściowie 2": Powstał sequel hitowej polskiej komedii

"Teściowie 2" to kontynuacja świetnie przyjętego zarówno przez widzów jak i krytyków komediowego hitu "Teściowie". Za scenariusz filmu, tak jak w przypadku pierwszej części, odpowiada Marek Modzelewski. Tym razem za kamerą stanęła Kalina Alabrudzińska.

- Uśmiałam się czytając scenariusz. Spodobał mi się kierunek w jakim zmierza ta historia. Bardzo też chciałam spotkać się w pracy z Izą Kuną (ponownie) Mają Ostaszewską i Adamem Woronowiczem. Poczułam, że "Teściowie 2" dają mi szansę zrobić naprawdę zabawną komedię, która jednocześnie może być przejmująca" - wyznała reżyserka.

Reklama

Producentem filmu jest AKSON STUDIO. Koproducentami są TVN Warner Bros. Discovery oraz NEXT FILM. Za dystrybucję filmu w Polsce odpowiada NEXT FILM.

Premiera kinowa filmu "Teściowie 2" planowana jest na 2023 rok.

Czy tym razem dojdzie do ślubu? Weronika i Łukasz - niedoszła para młoda z pierwszej części filmu "Teściowie", postanawia dać sobie drugą szansę i zaprasza rodzinę na ślub i przyjęcie weselne do nadmorskiej miejscowości. Wśród gości znajdują się dobrze znani już widzom bohaterowie: Wanda (Izabela Kuna) i Tadeusz (Adam Woronowicz) wraz z psem Mirelką, a także rozwiedziona Małgorzata (Maja Ostaszewska) w towarzystwie... o kilkanaście lat młodszego Jana (Eryk Kulm Jr) oraz matki (Ewa Dałkowska). Morze, drinki, roznegliżowani plażowicze to wszystko sprawia, że członkowie rodziny pary młodej coraz bardziej się otwierają i zrzucają kolejne maski.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Teściowie 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy