Reklama

Teresa Lipowska w świątecznym filmie. To będzie hit kin?

Teresa Lipowska od lat wciela się w uwielbianą nestorkę rodu Mostowiaków. Część widzów niemal utożsamia aktorkę z graną przez nią postacią. Lipowska ma na swoim koncie wiele ról nie tylko serialowych, ale również filmowych. Za kilka dni znowu będzie można ją zobaczyć na dużym ekranie.

Teresa Lipowska o odejściu z "M jak miłość"

Teresa Lipowska to wybitna aktorka, która ma na swoim koncie wiele ról. Serialowa publiczność pokochała ją za kreację Barbary Mostowiak w "M jak miłość"; seniorka jest obecna w telewizyjnym projekcie od samego początku! Na "szklanym ekranie" stworzyła doskonały duet z Witoldem Pyrkoszem.

Reklama

Od czasu do czasu pojawiają się plotki o odejściu Teresy Lipowskiej z "Mjm". Sama zainteresowana skwitowała to w jednym z wywiadów: "Często dziennikarze pytają, czy ta rola mi się nie znudziła, czy nie chcę odejść. Odejdę, kiedy serial się skończy (...)".

"Uwierz w Mikołaja": Teresa Lipowska na premierze filmu

W minionych miesiącach Lipowska pojawiała się zarówno na planie "Emki", jak i w miejscu, w którym kręcono nowy, świąteczny film. W poniedziałek 6 listopada odbyła się uroczysta premiera produkcji pt.: "Uwierz w Mikołaja". Nie zabrakło na niej pani Teresy! 86-latka pojawiła się na "czerwonym dywanie", pozując m.in. z Mikołajem Roznerskim. Na spotkanie z widzami wybrała elegancki strój: długą kreację uzupełniła wzorzystym płaszczem. 

Fotografia przedstawiająca Teresę Lipowską pozującą fotoreporterom pojawiła się również na oficjalnym profilu filmu. "Na co dzień serialowa babcia Basia z 'M jak miłość', w naszym filmie - przebojowa Helenka" - brzmi pozostawiony opis.

Zwiastun produkcji wskazuje na to, że bohaterka grana przez Lipowską nieco różni się od serialowej Barbary Mostowiak. Jak aktorka odnalazła się w takiej roli? Odpowiedź w kinach - film będzie dostępny dla odbiorców już od 10 listopada.

Autor: Sabina Obajtek

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Teresa Lipowska
Reklama
Reklama
Reklama