Reklama

Taylor Swift widziana z twórcami "Deadpoola 3". Piosenkarka zostanie superbohaterką?

Piosenkarka Taylor Swift była wielokrotnie bohaterką plotek, które włączały ją do obsady filmów na podstawie komiksów Marvela. Te znów krążą po sieci, od kiedy gwiazda była widziana w towarzystwie twórców "Deadpoola 3". W kogo mogłaby się wcielić? Fani od lat mają swój typ.

Podczas meczu footballu amerykańskiego między Kansas City Chiefs i New York Jets na widowni zasiedli gwiazdorzy "Deadpoola 3": Ryan Reynolds oraz Hugh Jackman, a także Shawn Levy, reżyser produkcji. 

Insiderka sportowa Dianna Russini zamieściła na platformie X (dawniej Twitter) film z momentu pojawienia się na stadionie Taylor Swift. Jakby tego było mało, widać wyraźnie, że trójka twórców superbohaterskiego filmu kroczy za nią. Spowodowało to, że odżyły plotki dotyczące udziału Swift w adaptacji komiksu Marvela. 

Reklama

Taylor Swift: Fani od lat widzą ją w roli tej postaci

Od lat spekuluje się, że Swift mogłaby się wcielić w Dazzler. Postać pochodzi z serii komiksów o X-Men. To mutantka potrafiąca przekształcać dźwięk w wiązki światła. Ponieważ superbohaterka jest gwiazdą popu, dzięki swoim mocom często staje się "żywą kulą disco". Dazzler pojawiła się w epizodzie w filmie "X-Men: Mroczna Phoenix", w którym wcieliła się w nią Halston Sage. 

Czy Swift rzeczywiście mogłaby wystąpić w "Deadpoolu 3"? Samo spotkanie na stadionie o niczym nie świadczy. Piosenkarka przyjaźni się jednak ze wcielającym się w pyskatego najemnika Ryanem Raynoldsem oraz Blake Lively, jego żoną. Nietrudno wyobrazić sobie, że udało im się namówić ją na mały epizod. 

6 października 2023 roku do kin wejdzie "Taylor Swift: The Eras Tour", zapis ostatniej trasy koncertowej piosenkarki. Z tego powodu producenci innych produkcji postanowili przełożyć daty ich premier na inne dni. Przewiduje się, że w swój pierwszy weekend film zarobi od 75 milionów do 100 milionów dolarów tylko na amerykańskim rynku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift | Ryan Reynolds | Deadpool & Wolverine
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy