Reklama

"Taylor Swift: The Eras Tour" trafi na amerykański streaming w grudniu

Taylor Swift ogłosiła na swoim profilu w portalu X (kiedyś Twitter), że film z jej trasy koncertowej "The Eras Tour" trafi na streaming 13 grudnia, w dniu urodzin piosenkarki. Wersja na VOD będzie rozszerzona o trzy piosenki.

"Taylor Swift: The Eras Tour" podbiło kina na całym świecie. Film z trasy koncertowej piosenkarki miał swą premierę 11 października 2023 roku. Jego dystrybucja obejmowała tylko sześć następnych weekendów. Zainteresowanie filmem było tak duże, że wielu dystrybutorów zdecydowało się przenieść premiery swoich produkcji na inne dni. 

"The Eras Tour" zarobiło na całym świecie prawie 250 milionów dolarów, co przy budżecie wynoszącym 20 milionów jest ogromnym sukcesem. To jednak nie koniec, ponieważ już niedługo amerykańscy widzowie będą mogli obejrzeć film w serwisach VOD.

Reklama

"Zbliżają się moje urodziny i pomyślałam, że fajnym sposobem na uczczenie tego roku byłoby umożliwienie obejrzenia 'The Eras Tour' w domu" - napisała piosenkarka w portalu X.

Swift potwierdziła także, że na VOD trafi wersja rozszerzona o trzy utwory. "Mogę wam z radością oznajmić, że film z piosenkami 'Wildest Dreams', 'The Archer' i 'Long Live' będzie dostępny do wypożyczenia w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i innych krajach, których listę podam niedługo, już... zgadliście, 13 grudnia". 

Nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy "The Eras Tour" trafi do polskich serwisów VOD.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy