Reklama

Tarantino o ​"Kill Bill 3": Jednak powstanie?

Quentin Tarantino, podczas jednego z wywiadów udzielonych przy okazji promocji swego najnowszego filmu "Nienawistna ósemka", zasugerował, że kontynuacja "Kill Billa" jest możliwa.

Quentin Tarantino i Uma Thurman na festiwalu w Cannes

"Kill Bill", historia zemsty granej przez Umę Thurman Beatrix na członkach swego dawnego gangu, ukazał się w dwóch częściach, które swe premiery miały w 2003 i 2004 roku. Od tego czasu co jakiś czas powraca temat możliwej kontynuacji.

Tarantino w niedawnym wywiadzie dla serwisu "What the Flick!?" przyznał, że szanse na trzecią część serii jak najbardziej istnieją.

Reklama

"Sprawiłem postaci Beatrix masę kłopotów, więc chciałem, żeby miała odrobinę czasu na odetchnięcie" - mówił reżyser. "Chciałem, by spędziła trochę czasu ze swoją córką i nie musiała zachowywać się zgodnie z przyjętym gatunkiem. Przez moment mogła pocieszyć się życiem" - dodał.

Tarantino zdradził także, że jeśli film powstanie, jego akcja będzie toczyć się w czasach współczesnych. Reżyser przyznał jednocześnie, że "Kill Bill" to jego najbardziej wizjonerski film. Chwalił także współpracę z aktorką Umą Thurman.

"Nienawistna ósemka" wchodzi do polskich kin 15 stycznia 2016 roku.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tarantino Quentin | Kill Bill: Volume 1 | Kill Bill: Volume 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje