Reklama

Reklama

Taika Waititi wyreżyseruje pilot serialu o piratach

Sukcesy takich filmów jak "Jojo Rabbit" i "Thor: Ragnarok" sprawiły, że Taika Waititi stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych reżyserów na świecie. Pomimo sporej liczby projektów, nad którymi już pracuje, Waititi znalazł czas na serial o piratach, który wyprodukuje dla platformy HBO Max, a także wyreżyseruje jego pilotowy odcinek. Serial nosił będzie tytuł "Our Flag Means Dead".

Taika Waititi szybko został jednym znajbardziej rozchwytywanych hollywoodzkich reżyserów

Fabuła serialu oparta będzie luźno na prawdziwej historii arystokraty Stede'a Bonneta, który porzucił wygodne życie i został piratem. Twórcą i showrunnerem serialu jest David Jenkins, a producentami będą Garrett Basch i Dan Halsted.

"Pomysły na seriale takie jak ten od razu wyskakują ze stron scenariusza i natychmiast można wyobrazić sobie, jak będzie wyglądała każda scena. Unikalne spojrzenie Davida i Taiki na przygody Bonneta zapewni widzom na całym świecie ekscytujący i zachwycający serial" - powiedziała Sarah Aubrey odpowiedzialna w HBO Max za oryginalne projekty.

Reklama

Urodzony na Barbadosie Stede Bonnet był wykształconym i bogatym właścicielem ziemskim, który porzucił własne dzieci, by zostać piratem. Nie przeszkadzało mu, że nie ma żadnego doświadczenia w żeglowaniu. Spory majątek pozwolił mu na zaprojektowanie i zbudowanie własnego statku, który nazwał Revenge (Zemsta). Wkrótce wyruszył w pościg za słynnym piratem Czarnobrodym, z którym wcześniej przez jakiś czas współpracował.

Zdjęcia do pilotowego odcinka serialu "Our Flags Means Dead" rozpoczną się po skończeniu przez Waititego prac nad czwartą częścią "Thora", filmem "Thor: Love and Thunder".

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Taika Waititi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy