Reklama

Reklama

Ta dziewczyna nie boi się niczego

Już 21 sierpnia na ekranach kin pojawi się ekranizacja bestsellerowej powieści Cassandry Clare "Dary Anioła: Miasto kości". Isabelle Lightwood, w którą wciela się Jemima West, jest kolejną postacią tej opowieści.

Pewna siebie, niezależna Nocna Łowczyni, która w świecie zdominowanym przez mężczyzn wypracowała sobie reputację utalentowanej zabójczyni demonów. Isabelle jest atrakcyjną dziewczyną, która uwielbia flirtować, ale jednocześnie jest odpowiedzialna i pełna empatii.

Pomimo jej zauważalnej w części pierwszej szalonej spontaniczności, Isabelle dojrzewa z każdą kolejną stronicą serii. Jej ulubioną bronią jest złoty bicz, który uzupełnia różnego rodzaju klejnotami. Broni się przed miłością.

"Dary Anioła: Miasto kości" to ekranizacja światowego bestsellera, będącego pierwszą częścią serii sprzedanej w Polsce w ilości ponad 100 tysięcy egzemplarzy.

Reklama

Współczesny Nowy Jork. Zwyczajna na pozór nastolatka Clary Fray przypadkiem odkrywa, iż należy do niezwykłej kasty Nocnych Łowców, pół aniołów, którzy toczą odwieczną walkę w obronie naszego świata przed atakami demonów. Wkrótce w tajemniczych okolicznościach znika matka dziewczyny. Clary przyłącza się do grupy Nocnych Łowców i wkracza do alternatywnego podziemnego świata, zamieszkałego przez wampiry, wilkołaki, wiedźmy, wróżki i demony. Obdarzona wyjątkowym darem dziewczyna będzie musiała stanąć do walki nie tylko o życie matki, ale o bezpieczeństwo ludzkiej rasy, która żyje w nieświadomości nadciągającego zagrożenia...

Film trafi na ekrany polskich kin 21 sierpnia.

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dary Anioła: Miasto kości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL