Reklama

Szokująca przemiana Małgorzaty Foremniak. Wygląda jak staruszka!

Aktorka znana z „Na dobre i na złe”, „Odwróconych” czy „Pitbulla” zaskoczyła swoich fanów szokująca metamorfozą.

Małgorzata Foremniak pochwaliła się na Instagramie nagraniem, na którym nie przypomina siebie. 53-letnia gwiazda wygląda na przynajmniej kilkadziesiąt lat starszą. Ma na sobie kraciastą koszulę i staromodne okulary. Na jej głowie zaś można dostrzec siwe pasma.

Reklama

Okazuje się jednak, że to tylko charakteryzacja na potrzeby najnowszego filmu z Foremniak w jednej z głównych ról. Już w przyszłym roku aktorkę będzie można zobaczyć w przejmującej historii zatytułowanej "Sonata".

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Foremniak chwali się w mediach społecznościowych kadrami z planu "Sonaty". Aktorka regularnie relacjonuje w sieci powstawanie filmu, który na ekrany ma trafić w 2021 roku. "Sonata" jest produkcją opartą na faktach, przedstawiającą historię Grzegorza Płonki, u którego błędnie zdiagnozowano autyzm, a dopiero w wieku 14 lat odkryto u niego niedosłuch. Prawidłowa diagnoza pozwoliła odkryć muzyczny talent chłopca.

W filmie oprócz Małgorzaty Foremniak zobaczymy Michała Sikorskiego, Łukasza Simlata, Jerzego Stuhra, Lecha Dyblika, Irenę Melcer czy Barbarę Wypych. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Bartosz Blaschke.

Przeczytaj artykuł na stronie RMF!

Maria Staroń

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Foremniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje