Reklama

Syn Pitta i Jolie w filmie

Najstarszy syn Brada Pitta i Angeliny Jolie, Maddox, zadebiutuje jako aktor. 10-letni chłopiec zagra główną rolę w filmie przygodowym "Battling Boy".

"Produkcja ta jest oparta na powieści graficznej o młodym synu boga, który porzuca swój dom na szczycie góry, by walczyć z potworami" - podają brytyjskie media.

Reklama

Ponoć Maddox świata nie widzi poza filmami i komiksami, dlatego Angelina i Brad doszli do wniosku, że będzie to dla niego idealna rola.

Jolie w jednym z wywiadów określiła Maddoxa, którego adoptowała z Kambodży w 2002 roku, jako "największego intelektualistę" z szóstki ich dzieci.

"Maddox to prawdziwy intelektualista, za co genetycznie nie jestem odpowiedzialna. Świetnie radzi sobie w szkole, jest bardzo dobry z historii" - oznajmiła 36-letnia gwiazda.

"Chciałby w przyszłości zostać pisarzem albo podróżować po świecie i poznawać nowe miejsca" - dodała.

Gwiazda filmu "Turysta" przyznała też, że przyjmuje role w filmach akcji częściowo dlatego, że chce zaimponować swoim dzieciom.

"Najzabawniejsze w posiadaniu dzieci jest to, że mam teraz dwa razy większą motywację do wykonywania scen kaskaderskich, ponieważ wiem, że spodoba się to moim dzieciom. Teraz jestem bardzo odpowiedzialna i uważam na siebie ze względu na dzieci, ale jednocześnie mam więcej powodów, aby robić szalone rzeczy, bo chcę aby one były ze mnie dumne" - dodała aktorka.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: synowie | \ Film | Maddox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje