Reklama

Reklama

Syn Jude'a Lawa modelem

Najstarszy syn brytyjskiego aktora Jude'a Lawa rozpoczyna karierę w modelingu. 16-letni Rafferty podpisał pierwszy kontrakt i już nagrał klip, w którym promuje męską kolekcję.

W czarno-białym spocie Law jest ubrany w białą, elegancką koszulę i nosi wiele pierścionków. "Tiger of Sweden" to marka, która ma nie tylko ubrania dla mężczyzn, ale także dla kobiet oraz kolekcję dżinsów.

Krótki filmik został nakręcony wraz w siedmioma innymi modelami, znacznie bardziej doświadczonymi. Ma on być zaprezentowany w trakcie otwarcia skandynawskiego sklepu w Londynie.

Ostatnio Jude Law w jednym z wywiadów podkreślił, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że jego syn staje się dorosły, ale nadal ma dużo do powiedzenia, jeśli chodzi o jego styl.

Reklama

"Miał pomysł i często mówił w ostatnim czasie o chęci zrobienia sobie tatuażu. Powiedziałem mu, że ma poczekać dopóki nie skończy 18 lat. A wówczas powinien jeszcze raz się nad tym zastanowić" - podkreślił gwiazdor Hollywood.

Jego syn idzie na razie śladami matki - Sadie Frost, która zrobiła karierę jako modelka. Teraz ma nawet własną markę ubrań "Frost French". Niedawno Rafferty był zaangażowany również w kampanię prowadzoną przez magazyn "Vogue".

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje