Reklama

Reklama

Syn Johny'ego Deppa jest ciężko chory

16-letni syn Johnny'ego Deppa jest ciężko chory - wynika z informacji reżysera Yanna Gonzaleza, który jest autorem nowego filmu z mamą chłopca - Vanessą Paradis.

Vanessa Paradis zmuszona została odwołać udział w premierze swojego nowego filmu "Knife + Heart".

Reżyser obrazu Yann Gonzalez przyznał w rozmowie z przedstawicielami mediów, że jej absencja związana była z kłopotami rodzinnymi.

"Niestety, Vanessa Paradis nie była w stanie dołączyć do nas dziś wieczorem. Nie ma jej z nami, ponieważ jej syn ma poważne kłopoty ze zdrowiem" - powiedział Gonzalez.

Depp i Paradis nie wydali jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie.

Para rozstała się w 2012 roku, niespodziewanie kończąc 14-letni związek. W tym czasie urodziło im się dwoje dzieci: córka Lily-Rose i syn Jack.

Reklama

W wywiadzie udzielonym w 2015 roku gazecie 'Daily Mail", aktor tak mówił o dawnej miłości: "Jest wspaniała i jako matka, i kobieta. Kiedy znajdujesz kobietę, która jest dla ciebie dobra, z którą masz dzieci, nie opuszczasz tak po prostu okrętu. Miłość może się zmienić, ale zawsze będziesz ją kochać, nieważne co".

Na początku czerwca fani aktora zaczęli dywagować na temat stanu zdrowia swego idola, po tym, jak opublikowane na Instagramie zdjęcia pokazały wychudzonego i zmienionego Deppa.

Zdjęcia, które pociągnęły za sobą lawinę pytań o stan zdrowia Johnny Deppa, zostały zrobione podczas spotkań z fanami w niemieckim Hamburgu, czy w Rosji w Moskwie oraz w Sankt Petersburgu.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy