Reklama

Reklama

​Sylwester Stallone robi maseczki

Tydzień temu Arnold Schwarzenegger zaczął sprzedawać maseczki zasłaniające usta i nos opatrzone hasłem "We'll be back" (Wrócimy). Teraz bardzo podobny model oferuje Sylvester Stallone.

Są chętni na maseczkę od Sylvestra Stallone'a?

Różnica jest taka, że na maseczkach, które oferuje popularny "Sly", widnieje hasło "Keep punching" i rysunek, na którym Rocky Balboa podnosi ręce w geście tryumfu. Stallone także oświadcza, że cały zysk ze sprzedaży przeznaczy organizacjom, które niosą pomoc ofiarom COVID-19.

Druga różnica jest taka, że Schwarzenegger od razu poinformował, na jaką organizację przeznaczy pieniądze ze sprzedaży swoich maseczek (chodzi o fundację, która finansuje posiłki i zajęcia pozalekcyjne dzieciom z biednych domów), a Stallone nie ujawnia, na jaką akcję charytatywną przekaże zyski.

Reklama

Maseczka od Rocky'ego jest wodoodporna i wiatroszczelna. Została wykonana z wielowarstwowej dzianiny i poliuretanu, ma grubość 3 mm. Kosztuje 18 dolarów. Na razie kupić ją można tylko w przedsprzedaży, poprzez stronę, która oferuje gadżety związane z najpopularniejszymi rolami Stallone'a. Jeśli zamówi się ją teraz, zostanie wysłana - jak czytamy na stronie - "1 maja albo ok. 1 maja". Ze względu na pandemię zwroty nie będą przyjmowane.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje