Reklama

Reklama

Sylvester Stallone obniżył cenę sprzedawanej willi

Sylvester Stallone nie mógł znaleźć chętnych na kupno utrzymanej w śródziemnomorskim stylu willi, którą wystawił na sprzedaż w 2015 roku. Teraz leżącą w wypoczynkowej miejscowości La Quinta niedaleko Palm Springs rezydencję można kupić za 3,35 miliona dolarów. Walorem są świetni sąsiedzi. Cukier będzie można pożyczyć między innymi od Kris Jenner i Kim Kardsashian.

Ktoś chciałby kupić od Sylvestra Stallone'a willę?

Popularny "Sly" poprzednio chciał sprzedać swoją rezydencję w 2015 roku. Wtedy żądał za nią 4,2 miliony dolarów. Jako że nie znalazł się kupiec, aktor postanowił zejść z ceny. Teraz willę będzie można kupić po zmniejszonej o ponad osiemset tysięcy dolarów cenie lub poczekać na kolejną obniżkę. Ta jest możliwa, bo kupioną w 2010 roku za 4,5 miliona dolarów nieruchomość Stallone chciał sprzedać już w 2011 i 2014 roku. Nie wiadomo, jakie są wady ukryte tej rezydencji, z powodu których legendarny aktor chce się jej pozbyć.

Reklama

Wiadomo natomiast, jakie są jej atuty, oprócz możliwości usłyszenia dochodzącego zza płotu śpiewu męża Kim Kardashian, Kanye Westa. Są w niej 4 sypialnie i 5 łazienek. Na pierwszym poziomie rezydencji znajduje się duży salon z wysokimi sufitami i kamiennym kominkiem, kuchnia z ogromną drewniano-kamienną wyspą, pokój z winami oraz jadalnia z wyjściem na taras.

Na piętrze znajdziemy prywatne pomieszczenia do zagospodarowania, a w sypialni wysuwany telewizor z płaskim ekranem. Jest też główna łazienka z dwoma umywalkami i wanną. Dodatkiem do posiadłości są liczne tarasy i podwórko, na którym znajduje się luksusowy basen, spa otoczone palmami, miejsce na rozpalenie ogniska oraz strumyk.

Kupując od Sylvestra Stallone'a jego rezydencję, nie trzeba się będzie martwić, że aktor nie będzie się miał gdzie podziać. "Sly" jest również właścicielem zbudowanego w 1994 roku domu w Los Angeles. Nieruchomość ma powierzchnię blisko 2000 metrów kwadratowych.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje