Reklama

Reklama

Sylvester Stallone: Córki gwiazdora pójdą w ślady ojca?

Sylvester Stallone jeszcze do niedawna mógł się pochwalić pełną, szczęśliwą rodziną. Wszystko zmieniło się, gdy 19 sierpnia jego żona wniosła pozew o rozwód. Mówi się jednak o tym, że ostatecznie para postanowiła się pogodzić. W wypowiedziach podkreślali, że najważniejsze jest dla nich dobro trzech wspólnych córek. Kobiety pójdą w ślady sławnych rodziców?

Sylvester Stallone ma dwóch synów z pierwszego małżeństwa (lata 1975-85) z aktorką Sashą Czack oraz trzy córki z obecną żoną, modelką Jennifer Flavin (ślub odbył się w 1997 roku). Stallone był też mężem Brigitte Nielsen (1985-87), z którą spotkał się na planach filmów "Rocky 4" i "Kobra". 

Niedawna informacja o tym, że gwiazdor "Rocky’ego" po 25 latach małżeństwa rozstaje się z Jennifer Flavin, zaskoczyła jego fanów. Najnowsze doniesienia mówią jednak, że para zdołała dojść do porozumienia. 

Reklama

"Jedynie moje pociechy zapominają, że jestem gwiazdą filmową i chcą oglądać mnie w programach dla dzieci" - przyznał kilka lat temu aktor.

Sylvester Stallone: Córki gwiazdora podobają show-biznes

Córki Stallone to 26-letnia Sophia Rose Stallone, 24-letnia Sistine Rose Stallone i 20-letnia Scarlet Rose Stallone. Ich niezwykła uroda przyciągnęła uwagę świata już w 2017 roku, kiedy to zostały wybrane przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej do tytułu Miss Złotych Globów, dzięki czemu otrzymały możliwość wręczania statuetek. 

Gdy Sophia Stallone była dzieckiem, zdiagnozowano u niej poważną chorobę serca, przez którą musiała zostać poddana kilku operacjom. Dziś często pojawia się w przestrzeni publicznej, opowiadając o swoim schorzeniu. Obecnie czuje się już świetnie, ukończyła studia i stworzyła własną linię kosmetyków. Często gości także w programach rozrywkowych, zwiększając swoją popularność.

Choć Sistine Stallone zaczynała swoją karierę jako modelka, to zdaje się wiązać swoją przyszłość z aktorstwem. W 2019 roku debiutowała na ekranie rolą w produkcji "Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci". Z kolei w 2021 roku wystąpiła u boku Bruce'a Willisa i Megan Fox w filmie "Po śladach mordercy". 

Scarlet Stallone jest wpływową influencerką. W 2014 roku zagrała epizod w filmie "Reach Me". Najmłodsza córka Stallone jest także regularnym gościem w amerykańskich programach rozrywkowych.

Wszystkie córki gwiazdora cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | Jennifer Flavin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy