Reklama

Reklama

Sylvester Stallone: Będzie kolejna cześć "Niezniszczalnych"

Sylvester Stallone ogłosił, że zdjęcia do kolejnego filmu z cyklu "Niezniszczalni" rozpoczną się jesienią tego roku.

Sylvester Stallone ogłosił, że zdjęcia do kolejnego filmu z cyklu "Niezniszczalni" rozpoczną się jesienią tego roku.
Sylvester Stalone w czerwcu 2021 /GP/Star Max/GC Images /Getty Images

Po siedmiu latach od premiery filmu "Niezniszczalni 3", Sylwester Stallone opublikował na Instagramie informację o kontynuacji przygód weteranów kina akcji.

Stallone, bohater hitów "Rocky" i "Rambo", to nie tylko odtwórca jednej z głównych ról w serii "Niezniszczalni", ale również jej współscenarzysta i współproducent. Sly był również reżyserem pierwszej części.

Hollywoodzki gwiazdor zdradził, że w czwartej odsłonie "Niezniszczalnych" poznamy bliżej osobowość Lee Christmasa, w którego wciela się Jason Statham. Produkcja ma ruszyć w październiku.

Reklama

"Niezniszczalni": Weterani w akcji

Głównym bohaterem serii "Niezniszczalni" jest Barney Ross (Sylvester Stallone), przywódca grupy byłych wojskowych najemników, którzy podejmują się ekstremalnie ryzykownych zadań na całym świecie.

Pierwsza część serii "Niezniszczalni", wyreżyserowana w 2010 roku przez samego Stallone'a, zarobiła na całym świecie 275 milionów dolarów. Nad realizacją części drugiej (2012) czuwał Simon West, autor takich hitów, jak "Lara Croft: Tomb Raider" czy "Con Air - lot skazańców". Reżyserem części trzeciej (2014) był Patrick Hughes, odpowiedzialny za takie kinowe produkcje, jak "Bodyguard Zawodowiec" czy "Red Hill".

Do tej pory w produkcji - poza Sylvestrem Stallone - pojawili się tacy giganci kina akcji, jak: Jason Statham, Jet Li, Jean-Claude Van Damme, Chuck Norris, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Mickey Rourke, Harrison Ford i Mel Gibson.

Kolejny film ma być spin-offem, który skoncentruje się na życiu tego pierwszego. Stallone na razie zdradził tylko roboczy tytuł: "Christmas Story".

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL