Reklama

Suknia ślubna do "Zmierzchu"?

Zac Posen ma doświadczenie w projektowaniu sukni ślubnych. To w jego kreacjach sakramentalne "tak" powiedziały Coco Rocha i Portia de Rossi , a także - tyle że w garniturze - Ellen DeGeneres. A teraz krążą plotki, że projektant ma przygotować suknię ślubną dla filmowej Belli - bohaterki sagi "Zmierzch".

W "Zmierzch: Przed świtem" Bella Swan ( w tej roli Kristen Stewart) ma poślubić wampira Edwarda Cullena (Robert Pattison). Jak opisała to autorka sagi, Stephanie Meyer, suknia panny młodej ma być stylizowana na wiek XIX - jakby "została wyjęta z filmowej adaptacji książek Jane Austen".

Reklama

Jeśli chodzi o klasyczna elegancję vintage Zac Posen wydaje się idealnym kandydatem na krawca.

Jego kolekcje od lat są chwalone za dawny, hollywoodzki glamour, ale z młodzieńczym zacięciem. O ile nikt nie ma zastrzeżeń do kreatora pozostaje pytanie, jak w sukni ślubnej odnajdzie się Stewart, która prezentowała dotychczas raczej rockowy styl chłopczycy.

Ekranizacja ostatniego tomu sagi "Zmierzch" - "Przed świtem" - zostanie rozbita na dwa filmy. Reżyserem "Przed świtem" będzie zdobywca Oscara Bill Condon ("Dreamgirls" "Kinsey"). Premiera pierwszej części zaplanowana jest na listopad 2011 roku, druga część trafi na ekrany kin 16 listopada 2012 roku.

Przypomnijmy, że pierwszy film serii - "Zmierzch" - wyreżyserowała Catherine Hardwicke ("Narodzenie"). Autorem drugiej części "Księżyc w nowiu" był Chris Weitz ("Złoty kompas"), natomiast za trzecią część - "Zaćmienie" odpowiedzialny jest David Slade ("Pułapka", "30 dni i nocy").

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje